אולמות אירועים ברמה אחרת

ברור לכולם מהי חשיבותו של אולם האירועים כאשר נחגגת חתונה, שמחת בר או בת מצווה, או כל שמחה אחרת. אולם גדול ומפואר יעניק לאורחים תחושה שהם נמצאים בהיכל של ממש, מקום מפואר. אולם אירועים אשר איכותו לא גבוהה, לעומת זאת, עלול להעכיר האווירה ולהפוך אירוע עם פוטנציאל רב לפושר, לכל היותר. לכן, כאשר אתם באים לבחון האולמות השונים,  אנא בדקו כל פרט ופרט בקפדנות, שכן זהו נושא חשוב מאין כמותו. במידה ואתם רוצים אירוע מפואר באמת, יש רק מקום אחד הולם – אווניו, אולם אירועים מהאגדות.

הגשימו את הפנטזיות שלכם!

במידה ותחליטו לקחת על עצמכם את האתגר המפרך בדמות מציאות מתחם אירועים יותר מושקע מזה של אווניו, אתם תצטרכו להתאמץ עד מאוד. לובי מהודר, אכסדרת עמודים מרשימה וגן אירועים מפנק ורחב ידיים – כל אלה ועוד כלולים בחלקת גן עדן זו. כמעין התנגשות בין הטבע לטכנולוגיה, לרשותכם קירות הקרנה דיגיטליים מתקדמים, מערכת שמע מן המשוכללות בעולם ושפע אפשרויות תכנון ועיצוב המחכות רק לכם. רוצים להיות כוכבי האירוע? קיבלתם! הבמה המרכזית תאפשר לכם למקם עצמם במרכז, כפי שמגיע לכם.

סימפוניה של טעמים

אם יש דבר אחד אשר עשוי לעמעם את הזיכרון המושלם מחוויית האירוח באולם זה, הרי זהו ללא ספק המטבח. במתחם יוקרתי זה תמצאו צוות מקצועי ומוכשר של שפים, אשר בעברם ניתן למצוא את המלונות המובילים בארץ. בנוסף, הם יבשלו לכם מזון בהתאם לרמת הכשרות המבוקשת, כך שגם אם אתם מעוניינים באירוע עם אוכל כשר, תסמכו עליהם שיארגנו לכם את ההתפנקות, מבלי לוותר על הכשרות. מעבר לכך, הם מסוגלים לבשל לאלפי אורחים, לא פחות! הכינו את קיבתם לארוחה הטעימה ביותר שהיא חוותה אי פעם.

אירוע מן האגדות

מי מאיתנו לא זוכר את הנשפים המרהיבים אשר מצטיירים בסרטים ובספרים? דיווחים ותיאורים של משתאות מפוארים, פאר, הוד והדר, טבעות היהלומים היוקרתיות, השמלות המפוארות ועוד… דעו לכם שנשפים אלו יכולים להתקיים גם במציאות, ואין מקום טוב יותר למימוש הפנטזיות מאשר במתחם האולם שעליו אנחנו מספרים. הרשו לי לספר רק על חלק קטן ממה שמחכה לכם שם – טרקלין בסגנון ויקטוריאני, גנים מלבלבים ונעימים לעין, טירה עצומת ממדים ממש כמו של האבירים מפעם. בנוסף, אם מתחשק לכם לנענע מעט את האגן, ישנו גם מועדון ריקודים חדיש. גם אבירים צריכים ליהנות מדי פעם, לא?

בוטיק עם שיק

אנחנו אמנם מתהדרים באולם ענק אשר מסוגל להכיל יותר מאלף אורחים, אך מציע אולם נוסף, אשר אמנם קטן יותר ומסוגל להכיל עד ארבע מאות אורחים, אך מפנק ומזמין בדיוק באותה מידה. הילד רוצה בר – מצווה מהאגדות? מצאתם את המקום המושלם! באולם זה תוכלו להיעזר בקיר הקרנה מתקדם ומשוכלל על מנת ליצור חוויית צפייה ועיצוב תל ממדית ומרשימה. יש לנו מטרה אחת ואחת בלבד – שתהיו מרוצים ומאושרים, והאולם זה הוא רק דרך אחת שבה אנו מצטיינים בהגשמת מטרה שכזו.

אין צורך להמשיך לחפש אולמות אירועים נוספים, אני מבטיח לכם שזהו המקום שתמיד רציתם – רחב ידיים, עם צמחייה ירוקה ומכשור טכנולוגי מרשים, מנות גורמה עם רמת הכשרות הרצויה. לנו יש את הכלים להפוך אתכם למאושרים, ואתם? רק צריכים להגיע.

Share Button