איך לבחור נכון את האוכל לאירוע שלכם

מתכננים אירוע בקרוב? מצאתם מקום נהדר וכל מה שנשאר עכשיו הוא למצוא חברת קייטרינג? אתם כמעט בסוף הדרך. כדי לבחור את האוכל המתאים ביותר עבורכם, רצוי להתמקד בסוג קייטרינג מסוים. ישנם עוד שיקולים שכדאי לקחת בחשבון לפני ביצוע ההזמנה.

  • המקום– האם מדוברבגן אירועים, אולם או מועדון? בהתאם לכך אפשר להגיע להחלטה האם כדאי להזמין שירות רגיל או דוכני מזון.
  • כמות הקהל –  שירות עצמי היא הדרך היעילה ביותר כאשר מדובר באירוע עם מוזמנים רבים (כנס).
  • סוג האירוע – לא בכל אירוע המזון הוא מרכזי. למשל בהשקות ערב, המזון הוא רק נשנוש קל ולכן אין כל צורך בהזמנת קייטרינג בשרי.
  • קהל –  לאיזה קהל יעד אתם מייעדים את האירוע? כך תדעו האם להזמין קייטרינג רגיל, צמחוני או גלאט כושר.

סוגי קייטרינג

קייטרינג חלבי –  מורכב ממאכלים כמו פסטות, גבינות, פשטידות ועוד. אם למשל אתם עושים אירוע חברה בשבועות –  מומלץ להזמין שירות הסעדה מסוג זה. וודאו שאתם מקבלים עוגות גבינה בתור קינוחים. סוג קייטרינג זה מתאים גם לאירועים שמתקיימים בערב (לא חתונה) באווירה קלילה.

קייטרינג בשרי – בין אם מדובר בברית בשישי אחר הצהרים או חתונה בערב, מומלץ להזמין אסאדו. זהו בשר הנעשה בשיטת צליה ארגנטינאית. לדעת רבים זוהי אחת המנות הטעימות ביותר. כאשר אתם מזמינים קייטרינג לבר מצווה,  הקפידו על כך שמדובר בבשר כשר. חשוב להקפיד על כך במיוחד אם מדובר בבר מצווה בכותל.

קייטריג צמחוני –  אם אתם מתכננים תצוגת אופנה או השקה של סרט, מנות צמחוניות יתאימו לאירוע. ירקות, פירות, סלטים וקינוחים מפירות ישבעו את האורחים שלכם. באופן כללי, אין זה משנה איזה סוג קייטרינג אתם מזמינים, במידה וזה לא קייטרינג טבעוני, תמיד חשוב לדאוג לכמה מנות לא רק צמחוניות אלא גם טבעוניות כדי שאף אורח לא יאלץ לחפש מזון במקום אחר.

כדאי לדעת: רצוי שלא לוותר על שלב הטעימות בשום אופן. יכולים להיות הבדלי רמות בין אותה מנה בין חברות שונות. לא תמיד מה שרואים בתמונות הוא נאמן למציאות לכן לא רק שכדאי לטעום את המנה אלא רצוי לראות אותה לפני שמגיעים להחלטה הסופית.

*****

Share Button