בר אקטיבי

היכן לחגוג אירוע, בגן אירועים או באולם אירועים אשר מכיל בתוכו בר אקטיבי? איזו שאלה…

אינספור אנשים אשר עומדים לחגוג אירוע חגיגי, משמח וחשוב, ולא משנה אם מדובר בחתונה, ברית מילה, בר מצווה ועוד, מתלבטים קשות היכן לקיים את האירוע והשמחה שלהם. ומבחינת כל מה שקשור להיצע האפשרויות, לרוב עומדות בפניהם הברירות הבאות: גן אירועים, אולם אירועים או הפקה פרטית ועצמאית. ואילו האפשרות השלישית הינה הכי פחות רלוונטית שכן היא עולה הון ומסובכת מאין כמוה מבחינת תכנון, הקמה ויישום בפועל. לפיכך, נותרו שתי האפשרויות של גני ואולמות אירועים

אולמי האירועים של היום כלל לא מזכירים או דומים לאולמי האירועים של פעם שכן הם מהווים מודל משודרג ומתקדם משל עצמם

אין שום ספק כי השאלה האם לחגוג אירוע בגן או אולם אירועים הינה שאלת המיליון דולר מבחינת כל מה שקשור לקיומו של אירוע מפואר, חגיגי ומשמח. אבל עצם העובדה שהיום, שום סוג של אירוע לא יכול לקיים את ההבטחה שבו ללא קיום של בר אקטיבי בתוכו, התשובה לשאלה זו הינה אחת. והיא אולם אירועים. ובמילים אחרות, אך ורק בר אקטיבי באולמות אירועים יכול לאפשר את כינונם ואת קיומם של אירוע ושמחה אמיתיים, כאלו אשר באמת מצדיקים את ההשקעה והציפיות הגדולות בהם ועוד. וזאת בניגוד כמעט מוחלט לגני אירועים.

ולעובדה זו יש כמה סיבות. הסיבה הראשונה נעוצה בכך שאירועים חוגגים בכל עונות השנה ולא רק בעונת הקיץ. בר אקטיבי של כל גן אירועים והגן עצמו ייהרסו כליל במקרה של הגשם הכי פעוט (ו'על הדרך' גם האירוע עצמו). וזאת לעומת בר אקטיבי באולמות אירועים אשר נמצא תחת קורת גג במשך כל השנה באופן שהוא מוגן לחלוטין ובאופן ששום מזג אוויר לא יכול לשבש את תפקודו ולהרוס את האירוע אשר עליו הוא מופקד.

בר אקטיבי בא לידי ביטוי ברמה המקצועית הגבוהה ביותר שלו במסגרת של אולם אירועים מאורגן, מסודר ומתוחזק היטב.
בר כזה חייב שהשתייה שלו תהיה קרה וצוננת, לשם כך יש לאחסן אותה במקרר משקאות.

ואילו סיבה נוספת היא שרק אולם סגור ובעל תשתיות רבות יכול לאפשר תפקוד ותפוקה לוגיסטיים ובידוריים (בהתאמה) מקסימליים של בר אקטיבי כפי שהוא אמור לבוא לידי ביטוי במהלך אירוע משמח, חגיגי ורב אורחים (מה שבא לידי ביטוי בצוות הבר עצמו אשר מחליף 'פנים' ותפקידים בין שלבי האירוע השונים – מקבלת הפנים ועד שלב הריקודים -, מקים ומפרק ברים דינמיים במהלך כל האירוע ולפי הצרכים השונים – מבר אלכוהולי בתחילתו ועד בר מפנק ואקזוטי בסופו – ועוד).

ואילו בר אקטיבי באולמות אירועים במודל המתקדם והאפקטיבי הזה שלו כלל לא יכול לבוא לידי ביטוי בגני אירועים שכן נעדרת מהם התשתית הלוגיסטית הדרושה למילוי כל הצרכים הללו של חילופי התפקידים של הצוות, בנייה, פירוק והעמדה מחדש של כל סוגי הברים הדרושים והנחוצים ועוד אשר ביחד כולם אמורים ליצור את האירוע האקטיבי, האטרקטיבי והמושלם!

Share Button

כתיבת תגובה