היתרונות של משלוחי קייטרינג

בעשור האחרון שירותי הקייטרינג מספקים מענה מהיר וטעים לסוגים שונים של בישולים לאירועים רבים.

אם בעבר, נהגתם להגיע אל המקום על מנת לבחון את המאכלים ובהתאם להזמין את סוג האוכל הרצוי לכם מספר שעות טרם האירוע, כיום נפלאות הטכנולוגיה והתאמת חברות הקייטרינג לדרישות הצרכנים מאפשרת לכם להזמין באופן מקוון או טלפוני משלוחי קייטרינג.

משלוחי קייטרינג לאירועים

אירועים דורשים מאיתנו מאמץ ארגוני רב, לכן משלוחי קייטרינג למקום האירוע מהווים יתרון עצום.

כאן, במקום שאנו נגיע כמה שעות לפני האירוע למטבח בו מבשלים את האוכל, צוות הקייטרינג מגיע אלינו ופוטר אותנו מכל מאמץ או ארגון של האוכל שאותו נגיש באירוע.

אירועי חברה – כל חברה מקיימת אירועים. פעמים מדובר על אירועי השקה בהם האוכל המוגש מוזמן ממטבח הקייטרינג החלבי ופעמים אחרות מדובר על ישיבה עם אנשי עסקים מחו"ל או אירוע לעובדי החברה. כך או אך נדרש אוכל לאירועים וכאן נכנסים משלוחי הקייטרינג לתמונה.

חברת קייטרינג תתאים את התפריט לסוג האירוע ותביא את הקייטרינג עד לבית העסק, דבר זה ימנע מבעלי העסק בזבוז של זמן יקר ואפשרות כי האוכל יתקרר או יתקלקל.

חתונה- יום החתונה הוא היום המרגש ביותר בחיי יקירכם ויום עמוס בסידורים וארגונים מבחינתכם.

הדבר האחרון אותו אתם צריכים ביום שכזה הוא להתחיל ולהגיע לחברת הקייטרינג, להעמיס את הכל על רכב גדול, לוודא שמדובר ברכב עם מקררים על מנת שהאוכל לא יתקלקל ולנסוע לאט על מנת שלא יוצר מצב בו האוכל יישפך.

לאלו שרוצים "להגדיל ראש" אפשר לרכוש במיוחד מקרר מעדנייה, אשר ידוע בשמירה על קירור בטמפרטורה נכונה !

משלוחי קייטרינג יפתרו לכם את הבעיה. שכן, כל מה שאתם תצטרכו לעשות הוא לומר לחברה את התאריך, השעה והמיקום של האירוע והם כבר ידאגו להביא לכם אוכל טרי וחם למקום האירוע.

פעמים רבות תהיה לכם האפשרות לבקש כי צוות הקייטרינג יגיש את האוכל לאורחים וידאג לצורת הגשה המתאימה לאירוע.

 

משלוחי קייטרינג – יתרונות

היתרונות של משלוחי קייטרינג בהשוואה אל לקיחת הקייטרינג באופן אישי מהמקום הם רבים:

  • חסכון בזמן – אתם לא צריכים להתחיל לכתת רגליכם לחברת הקייטרינג ביום האירוע. האוכל מגיע עד אליכם.
  • שכירות וקירור – אין אתם צריכים לשכור רכב עם מקרר על מנת להוביל את האוכל לאירוע. כמו כן, לא תהיו במתח שמא האוכל התקלקל או נשפך כי הנחתם אותו על מושב הרכב ולא בצידנית מקוררת או במקררים מיוחדים המיועדים להובלת אוכל.
  • ארגון מ- א' עד ת' – קיימת אפשרות לבקש מחברת הקייטרינג המבצעת משלוחים כי יחלשו על כל תהליך הייעוץ של סוג האוכל המתאים לאירוע, הבאתו לאירוע והגשתו בהתאם לסגנון האירוע. דהיינו, שחברת הקייטרינג אחראית לגבי התהליך של "ההפקה".
Share Button