כיצד לבחור חברת קייטרינג

הלחץ לפני האירוע הוא רב – בני הזוג הנרגשים נאלצים לבחור אולם או גן אירועים, הכלה נכנסת להיסטריה בנוגע לשמלת הכלה שתלבש ואפילו צבע המפיות, הקלישאה הגדולה ביותר בכל הקשור לאירועים, תופס מקום של כבוד ברשימת הלבטים הארוכה של בני הזוג.

בין אם מדובר בגני או אולמות אירועים במרכז, בצפון או בדרום, בסופו של דבר, אנו זוכרים את רוב האירועים בעיקר בזכות איכות המזון המוגשת בהם. אירוע שאיכות המזון בו אינה משביעת רצון זוכה באופן מיידי לתיוג גרוע ונזכר לדראון עולם כאירוע לא מושקע. זוהי הסיבה שבגללה בחירת איכות המזון היא כה חשובה. איך ניתן לעשות את הבחירה הגורלית על הצד הטוב ביותר? יש לנו כמה רעיונות שיעזרו לכם לעשות זאת:

טעימות בלייב

כמה כיף להגיע לאירוע טעימות – כל המשפחה מתיישבת מול שולחן עמוס במטעמי גורמה, זוללת לשבוע ולא צריכה לשלם אחר כך על שום חשבון, אבל קחו בחשבון שלא תמיד המזון שמוגש לכם במסגרת הטעימות הוא המזון שיקבלו האורחים באירוע שלכם. בענף הקייטרינג התחרותי יש אין ספור שיטות לצמצום עלויות והבדלים מהותיים בין המזון המוגש במסגרת הטעימות לאילו שמוגשות באירוע עצמו הם מחזה שכיח במקומותינו. אולם ישנה דרך פשוטה למנוע כל אפשרות לפרצה זו – פשוט דרשו לבקר באירוע של זוג אחר. נכון, לא נעים להיות בחתונה שלא הוזמנתם אליה אבל רק בזכות ביקור בחתונה תוכלו להתרשם באמת מאיכות המזון המוגשת. מעבר לטיב האוכל, תוכלו ללמוד גם על רמת ההגשה, אופן ההגשה ואפילו על אלמנטים מיוחדים כמו סידור צלחות מיוחד או זרי שוקולד שמוגשים כקינוח.

יש לכם זיכרונות טובים מהאירוע האחרון שביקרתם בו?

לרובנו יוצא לבקר לפחות בחמישה או שישה חתונת מדי שנה ולפחות באחת מהחתונות מוגש מזון יוצא דופן באיכותו, כאשר אתם מגיעים לחתונה כזו זכרו אותה היטב, אין לדעת מתי תצטרכו להזמין חברת קייטרינג לאירוע משלכם – זה יכול להיות לקראת חתונה, בר מצווה ואפילו לקראת ברית מילה שתגיע במפתיע ותניב מבול של מתנות ליולדת הטריה. כל אדם עשוי להזדקק לחברת קייטרינג טובה ביום מן הימים וכאשר אתם נתקלים בכזו אל תתנו לה לעבור לכם "ליד האוזן" עשו מעשה, קחו פרטים ושמרו אותם במעמקי אחת המגירות בבית. יום יבוא ותזדקקו למספר הטלפון הזה…

חשוב לבחור חברת קייטרינג הפועלת ברישיון עסק ע"פ חוק רישוי עסקים. חברה הפועלת ע"פ חוק מבטיחה שאיכות המזון אותו היא מגישה באירוע עומדת בתנאים הנדרשים ואינה מסכנת את האורחים.

Share Button