מארזי שוקולד

שוקולד הוא אינו נחלתו של הילדים בלבד, ומבוגרים רבים אוהבים את טעמו של השוקולד ונוהגים לאכול אותו על בסיס יומי שבועי או חודשי, גם בני גיל הזהב אוהבים את טעמו של השוקולד ולא בכדי משמש השוקולד למטרות רבות ומגוונות, בין אם כממתק לילדים, קוביית שוקולד להרגעת הנפש, שוקולד כמתנה לחברים, מתנה רומנטית, הוקרת תודה, חלק מקייטרינג יוקרתי ועוד.

חברות רבות מייצרות שוקולדים, חלקם איכותיים ואחרים איכותיים יותר ובהתאם מחירם. ניתן כיום לרכוש עוגת שוקולד או חפיסת שוקולד במספר שקלים בודדים, אך ניתן גם לרכוש שוקולדים בכמה עשרות שקלים, כך ששוקולדים אלו נחשבים לאיכותיים ומיוצרים מפולי קקאו איכותיים, אשר מעובדים במקצועיות.

אחד הפרמטרים שמושכים אנשים לרכוש שוקולדים, הוא האריזה שעוטפת את השוקולד.לכל מטרה אותה אתם רוכשים את השוקולד, תוכלו למצוא אריזה מתאימה.

במה תורמים מארזי שוקולד

מארזי שוקולד מאפשרים לנו לרכוש שוקולד בוטיק ולהגישו בהתאם על ידי האריזה. בדיוק כשם שאת המתנה אותה רכשנו אנו נוהגים לעטוף באריזה מדהימה ומאפשרים למקבל המתנה לחוש את תחושת הסקרנות, רגע לפני שהוא מסיר את העטיפה, עד הרגע שמתגלה לעיניו המתנה, אנו יכולים לעטוף את השוקולד ולגרום לאדם לחוש מופתע מהתוצאה שמתגלה לאחר תהליך הסרת העטיפה.

 

הוכח מחקרית כי, אריזה תורמת רבות להפתעת והנאתו של מקבל המתנה מהמתנה עצמה. נסו רגע לחשוב על שתי הסיטואציות הבאות:אדם מקבל שוקולד ללא עטיפה ומיד אוכל אותו, אל מול הסיטואציה בה מקבל אדם עטיפה אותה הוא צריך להסיר ורק לאחר מכן, הוא מתחיל לאכול את השוקולד. סביר להניח כי זה שהסיר את העטיפה וציפה לתוצאה, ייהנה יותר מהשוקולד גם במסגרת קייטרינג באירוע..

מפתיעים את האהובים

שוקולד הוא סיבה למסיבה ודרך מעולה להפתיע את האהובים שלנו ולגרום להם לעוד רגע מתוק ומעורר חושים בחייהם. אם נעזרתם בעטיפה מרשימה לשוקולד, הרי שתצליחו להפתיע טוב יותר את אהובכם ולגרום להם לחיוך רחב.אריזות יכולות להיות במיני סוגים וסגנונות, בין היתר אריזה מכובדת המיועדת לקולגות בעבודה, או לאנשים מוכרים אך לא קרובים במיוחד, עטיפה לאנשים קרובים ואהובים אשר תחצין את התחושות שלכם כלפיהם, אריזה מהודרת, עטיפה פשוטה, עטיפה מקופסא נייר צלופן ועוד.

 

כל עטיפה אותה תבחרו, תשקף את התחושות שלכם ואת הסיבה לשמה רכשתם עבור האדם הספציפי את המתנה בדמויי השוקולד.שימו לב כי, ככל שתרכשו שוקולד איכותי יותר, כך רצויי שאת העטיפה תתאימו לאיכות השוקולד ולא להיפך, משום שאם העטיפה תהיה מהודרת אך השוקולד לא מספיק איכותי, יכול מקבל המתנה להתאכזב ולהיפך.

 

מומלצים

עוגת שוקלד

Share Button

כתיבת תגובה