עיצוב הזמנות לחתונה

בחירת הזמנות לחתונה שאתם אוהבים היא דרך מצוינת להתחיל את תהליך תכנון החתונה. הזמנות יפות ומיוחדות יכולות להיות הדובדבן שבקצפת ליום המושלם שלכם.

הזמנה לחתונה תקבע גם את טון המסיבה עצמה על ידי מתן רמזים לאווירה שאתם מתכננים בחתונה שלכם. לכן, חשוב לבחור הזמנות שמתאימות לסגנון הייחודי שלכם ושמשלימות את עיצוב החתונה והאווירה שאתם מתכננים.

ישנם אלפי סוגים של הזמנות לחתונה מקלאסיים דרך מסורתיים, מודרניים ועד להומוריסטים. האפשרויות הן רבות ומרחיקות לכת. בחירת סגנון של הזמנה שתתאים בדיוק לטעם שלכם ולרצונות שלכם עלולה להרתיע. אתם רוצים שההזמנה הייחודית תספר את סיפור החיים שלכם כזוג. זו לא משימה קלה, אבל אפשרית. מציאת הזמנה ייחודית לחתונה מתחילה בשיחה.

ההחלטה שלכם כבני זוג היא רק אחת מיני החלטות רבות שיהיה עליכם לקבל במהלך תכנון החתונה. אם תכננתם נושא לחתונה, כי אז הבחירה בהזמנה יכולה להיות קצת יותר קלה. תנו לדמיון שלכם לעוף עם נושא החתונה ואל תחששו לצאת מהקופסההזמנה לחתונה.

הזמנות לחתונה

אם למשל מתוכננת חתונה באווירה של תרבות הוואי, אפשר לשלוח הזמנות לאורחים עם עיטורים שמתארים מקלעות פרחי הוואי. אם בוחרים בחתונה שתעוצב באווירה אוריינטלית, אפשר לעטר הזמנה לחתונה בעיטורים מזרחיים. אם החתונה מעוצבת בסגנון של העולם הישן, ניתן לבחור בהזמנה שמודפסת על נייר קלף בגופן שנראה כאילו ההזמנה נכתבה בכתב יד. הזמנה שכזו מתאימה מאד לחתונות רשמיות או קלאסיות.

אולי בחרתם בחתונה שהנושא שלה הוא צבע מסוים? אם כך תוכלו לעצב גם את ההזמנות לחתונה בצבעים שמאפיינים את החתונה. כדי לא לשלוח רק הזמנות צהבהבות או ירקרקות, מומלץ לבחור בנייר בעל מרקם מעניין למשל, בצבע ירקרק עם קישוטים בצבע שמנת.

אם יש תחביב ששניכם מאד מתלהבים ממנו, תוכלו להשתמש גם ב"נושא" זה בעיצוב ההזמנות לחתונה. אם לדוגמה שניכם אוהבים לדוג, תוכלו להשתמש בקווים שמייצגים חוט דיג וצורות של דגים לעיטור ההזמנה. תחביב ששניכם שותפים לו יכול לעזור להגדיר אתכם כזוג. אל תחששו להשתמש בכך כיתרון ולבחור את נושא התחביב כדי ליצור הזמנה ייחודית לחתונה שלכם.

כשמדובר בהזמנות שהוכנו מראש, בוודאי תגלו עד מהרה שיש מבחר אדיר של הזמנות בשוק. אם אינכם רוצים בהזמנות סטנדרטיות, תוכלו להשתמש בהן ולשדרג אותן כך שיהפכו להזמנות ייחודיות שלכם.

Share Button

כתיבת תגובה