קייטרינג כשר כדי שכולם יאכלו

קייטרינג מונייה מציע שירותי קייטרינג כשר חלבי באיכות גבוהה במיוחד למגוון רחב של אירועים ומטרות. באירועים רבים, והדבר נכון ביותר לגבי אירועים עסקיים, האוכל באירוע חייב להיות כשר, כי אנשים רבים מקפידים על חוקי הכשרות והדבר חשוב להם. קייטרינג כשר מונייה נותן מענה מעולה ויוצא דופן מבחינת הסעדה כשרה, ומציע תפריט עשיר וייחודי של מגוון מנות.

קייטרינג כשר בסגנון צרפתי-אירופאי

קייטרינג כשר וחלבי מאפשר ליצור מנות מגוונות מאוד, ללא התפשרות על חומרי הגלם האיכותיים ביותר. הקייטרינג שאנו מציעים מכיל מגוון עצום של מנות וחומרי גלם שאינם כוללים בשר, וכך מובטחת כשרות אופטימאלית ללא שימוש בבשר. כמו כן מציעים מנות שמכילות דגים איכותיים כמובן.
קייטרינג כשר מונייה מתמחה בסגנון צרפתי ואירופאי, קלאסי וחדשני כאחד. השף הראשי שלנו מביא עימו שנים של ניסיון עשיר בשירותי קייטרינג מכל הסוגים וללקוחות עסקיים ודיפלומטים מהמעלה הראשונה בישראל ובעולם. קייטרינג כשר מציע באירועים מגוון מנות יוקרתי ביותר, תוך התמקדות במנות קטנות, שניתן להגיש על מגש, ולאכול בנגיסה אחת של טעם עילאי ועשיר. המנות הן פרי פיתוחו ובסגנונו המיוחד והרבגוני של השף מונייה שמפורסם בארץ ובעולם בזכות פיתוח מנות קוקטייל מיוחדות במינן.

כל המנות באיכות ללא פשרות

קייטרינג כשר וחלבי מאפשר ליהנות ממנות איכותיות ביותר ללא התפשרות על חומרי גלם מעולים. העובדה שהקייטרינג הוא קייטרינג כשר, אך גם חלבי, משמעה שכל המנות הן באיכות מעולה, וטעמן באותה רמה, כי הקינוחים אינם עשויים מתחליפים כשרים, אלא רק מהמוצרים הטבעיים והטובים ביותר. כמו כן, קייטרינג כשר שהוא גם קייטרינג חלבי, פותר מראש בעיות של אורחים צמחוניים, ואין צורך לדאוג להם למנות מיוחדות – כל האורחים מקבלים אוכל צמחוני מיוחד במינו.

התאמה לכל טעם אישי או דרישה

המגוון העצום שמוצע לבחירה במסגרת קייטרינג כשר מאפשר התאמה של המנות לכל סוג אירוע ולכל טעם אישי. בין אם רוצים מנות קוקטייל ייחודיות ויוקרתיות לאירוע עסקי רשמי ומכובד ביותר או ארוחת שף מלאה וברמה הגבוהה ביותר לאירוע משפחתי גדול או קטן, ניתן להתאים עבורכם את הארוחה הטובה ביותר, הטעימה ביותר והמרשימה ביותר.
קייטרינג כשר לאירועים מיוחדים במינם
קייטרינג מונייה מספק חוויה קולינרית מהממת ביופייה, בטעמה ובכל פרט קטן. כל המנות של קייטרינג כשר מונייה מעוצבות בעבודת יד מופלאה ליצירת מנות מפנקות, חושניות וטעימות להפליא. קייטרינג כשר מתאים לכל סוגי האירועים, ומבטיח לכם אירוע מוצלח ואיכותי מבחינת האוכל וכל מה שמסביב.

Share Button