קייטרינג לאירועים עסקיים – להשאיר טעם טוב

שירותי קייטרינג לאירועים לכל סוגי האירועים הפרטיים קיימים כבר שנים רבות. בעצם כל כך התרגלנו לרעיון של קייטרינג בכל אירוע, שאנחנו ממש לא חושבים על אופציה אחרת.

קייטרינג במקום בורקסים

אבל מה קורה באירועים עסקיים? עד לא מזמן כל אירוע עסקי היה מסתכם בערמת בורקסים מחוממים יותר מדי פעמים, מבחר רקוב של פירות העונה ושתייה ממותקת מדי….
עכשיו התחיל עידן חדש בשמי שירותי הקייטרינג. חברות רבות הבינו שכדאי להשקיע בשירותי קייטרינג כדי שהאירוע העסקי, מעבר לעובדה שיהיה פרודוקטיבי, ישאיר גם טעם טוב בפה.

קייטרינג כשר באירועים עסקיים

כשמחליטים על שירותי קייטרינג לכל אירועים עסקיים כלשהם, בין אם מדובר בכנס עסקי, ישיבת צוות או אפילו פגישת מנהלי מחלקות, שנעשית על בסיס קבוע, תמיד רצוי ללכת על קייטרינג כשר. הסיבה לכך היא מאוד פשוטה. קשה לדעת כמה שומרי כשרות יש בכל חברה וכמה לא, אבל ההנחה היא, שגם מי שלא שומר כשרות, יוכל לאכול מהאוכל שיספק כל קייטרינג כשר. ההפך לא נכון. כל שומר כשרות ואפילו שומר חלקית, יעדיף אוכל שסופק על ידי קייטרינג כשר, ואם לא, יכול להיווצר מצב שבו שומרי הכשרות לא יאכלו כלל.

קייטרינג חלבי בעסקים – האופציה השפויה

היות שבעיות כשרות מעסיקות רבות מחברות שירותי קייטרינג לאירועים שמספקות אוכל לאירועים עסקיים, וגם את המנהלים שמזמינים שירותי קייטרינג, נראה שהבחירה השפויה והכי פחות בעייתית תהיה הזמנת קייטרינג חלבי.
הסיבה פשוטה. קייטרינג חלבי מספק בדרך כלל מזון, המבוסס רובו על פסטות או סלטים למיניהם וגם עוגות, כך שזה חוסך את ההתעסקות של כולם עם הקפדה, שמירה בין ארוחה לארוחה, ויכול להשאיר זמן פנוי לפגישה העסקית עצמה.
חוץ מזה, בדרך כלל קייטרינג חלבי הוא גם קייטרינג כשר, בגלל העובדה שאין צורך לעסוק בבעיית הפרדת כלים או הכשרת בשר. כך שזה בעצם חוסך בעיות כפולות למנהלים שמעוניינים להזמין קייטרינג חלבי לאירוע העסקי שהם מארגנים, ולהיות סמוכים ובטוחים שכולם יוכלו לאכול.

אוכל לעסקים – אוכלים בידיים…

כדי להימנע מעיסוק מיותר בסכין ובמזלג וכמויות צלחות עצומה, כדאי מאוד למארגני אירועים עסקיים להזמין שירותי קייטרינג שמספקים אוכל ידיים, פינגר פוד. המדובר באוכל שמגיע בדרך כלל במנות קטנות, מעין מתאבנים מכל הסוגים והמינים. ניתן להזמין אוכל ידיים מכל קייטרינג כשר, שמספק אוכל לעסקים, ובהחלט גם מכל קייטרינג חלבי.

Share Button