קייטרינג לאירועים קטנים

מתכננים חתונה מצומצמת רק למשפחה הקרובה בטבע? עושים אירוע צנוע בחצר הבית? במקרה כזה על אחת כמה וכמה כדאי להקפיד לבחור חברת קייטרינג איכותית כדי שכולם יהיו מרוצים. העובדה כי מדובר באירוע קטן, לא חייבת להוביל לפשרה על אוכל. אם אתם רוצים שכל האורחים שלכם יהיו מרוצים, רצוי להשקיע בחיפוש עסק איכותי. להלן כמה המלצות לגבי הגשת מזון באירועים מסוג זה.
דוכני מזון או חמגשיות

חמגשיות הינם פחות מכובדות והם יכולות להתאים לטיולים בעיקר כי כך ניתן לשמור על אוכל חם ולהנות ממנו בכל מקום. זוהי הדרך הנוחה ביותר לאיכול במצב זה. לעומת זאת דוכני מזון יתאימו לאירועי מצומצמים. בשני המקרים האוכל כמובן לא חייב להיות גורמה, אבל אין זה אומר שצריך להסתפק בשניצל טפל וספגטי חצי טעימים. רצו לטעום את האוכל לפני שאתם בוחרים חברת קייטרינג לאירועים קטנים.

בחירת מקום נגיש לשירותי קייטרינג

כאשר אתם בוחרים מקום לערוך בו את האירוע, חשוב מאוד לבדוק את הנגישות אליו. אחרת לא תהיה דרך להעביר בעזרת משאיות את הדוכנים וכל מה שצריך על מנת שחברת ההסעדה תעבוד במקום כראוי. התייעצו עם אנשים שכבר עשו בעבר אירועים בטבע על מנת לבדוק את האופציות הטובות ביותר שעומדות לרשותכם.

גיוון

אם הזמנת חברת קייטרינג שמגישה מנה עיקרית אחת בלבד, אתם עלולים לראות חלק מהאורחים שלכם עוזבים בשלב מסוים כדי לחפש תחליף במקום אחר. חשוב להקפיד גם על כך שיהיה אוכל צמחוני איכותי ברמה של המנה הבשרית. בחלק מהמקרים אנשים נעלבים מכן שבעוד שחברות ההסעדה משקיעות בקייטרינג הבשרי,  הן לא משקיעים באותה רמה בדאגה לצמחוניים וטבעוניים.

מקומות ישיבה נוחים

אם אתם מזמינים דוכני מזון, אין זה אומר שלא צריך לדאוג למקומות נוחים לישיבה על מנת לאכול. אלה יכולות להיות מחצלות תחת צליות, או כסאות עם שולחנות קטנים המפוזרים ברחבי המקום. זה לא נוח לאכול בעמידה ולכן חשוב לדאוג גם לנושא הזה. לכן כדאי לבדוק את המקום עצמו טוב לפני שמחליטים לעשות בו אירוע. אל תהססו להתייעץ אם אנשים אחרים וללמוד גם מהניסיון הרע שלהם וגם מהניסיון הטוב.

Share Button