קייטרינג לארוע בת מצווה

בת מצווה הוא אירוע משמח, אשר רבות מבנות ישראל המגיעות לגיל המצווה, אוהבות לחגוג אותו.

הרושם כי רק לילדים הזכרים חוגגים בר מצווה באירוע מרשים הוא מוטעה וגם לבנות יש הזכות להפיק ארוע בסדר גודל זהה, שהרי מצוות הן מצוות.

בת מצווה לביתנו האהובה, היא חגיגה אשר כוללת מוזמנים רבים לרבות בני משפחה, קרובים, חברים וחברים לכיתתה, ועל כן עלינו להקים אירוע מכובד, אשר יותיר רושם הן על האורחים ובמקביל ישמח את ילדתכם.

את האירוע אתם יכולים לארגן באולם אירועים, בטבע או בגינת ביתכם (אם המקום מאפשר זאת), אך עליכם לזכור כי בכל מקום בו תבחרו, יהיה עליכם להזמין מספר אלמנטים החשובים להצלחת האירוע לרבות קייטרינג, תקליטן, ועוד.

 

קייטרינג לבת המצווה

חלק אינטגראלי מבת המצווה של ילדתיכם, הוא קייטרינג לאירוע, אשר יותיר את האורחים שבעים ומרוצים.

לא פעם איכות האירוע, יקבע בהתאם לאיכות האוכל המוגש בו.

האורחים בכלל ואורחים ישראלים בפרט, נוהגים לשפוט את טיב האירוע בעזרת טיב האוכל המוגש להם אל השולחן ובצדק.

 

בחירת הקייטרינג, היא משימה לא פשוטה אך הכרחית וחשוב לשים דגש עליה ולהקדיש זמן ככל הנדרש, על מנת שהמנות המוגשות יהיו בהתאם למצופה.

עוד, לפני שאתם ניגשים למלאכת בחירת הקייטרינג, הבינו את סוג הקייטרינג שברצונכם להזמין לאירוע, בין אם אלו הם מנות בשריות או חלביות, קינוחי פרווה או קינוחים חלביים ועוד.

חישבו מהו סדר הגודל של האורחים, העתידים להגיע ולהשתתף בשמחה.

 

חשוב לשים דגש ולבחור קייטרינג כשר ולא קייטרינג אשר אינו עומד בדרישות הכשרות, גם אם אתם לא חסידי האוכל הכשר וגם אם אתם נוהגים לאכול אוכל לא כשר במהלך היום יום.

האורחים אשר יוזמנו לאירוע, בוודאי שומרים כשרות ואם לא כולם אזי חלקם, ואל לנו לפגוע בכבודם ובאותו האופן שהם מכבדים אותנו בנוכחותם, עלינו לכבד אותם.

 

לאחר שהחלטתם אילו מנות אתם רוצים בקייטרינג (חלביות או בשריות), הגיעו לטעימות.

את יום הטעימות אתם תוכלו לקבוע, אם בביקור באירוע אחר שם יוגשו המנות, ואם באופן נפרד ואישי לכם.

קחו בחשבון כי המנות אותן תטעמו היום, אלו הן המנות אותם תקבלו באירוע שלכם ולכן חשוב לא להגיע רעבים מידיי, משום שבזמן בו אתם רעבים, יש סיכויי גבוהה כי כל מנה אותה תטעמו ממנה תיהנו.

 

זמן יקר יחסך מכם אם תבחרו להזמין שרותי קייטרינג.

גם אם אתם מפיקים את האירוע באופן פרטי ולא באולם אירועים, אתם יכולים לוותר על התבשילים הביתיים שאתם תכינו ולהזמין קייטרינג אשר ידאג לכל הקשור לאוכל באירוע, ויחסוך מכם טרטורים וזמן רב.

Share Button