קייטרינג לגני אירועים קטנים

אירועים חגיגיים הנערכים על פי רוב בגני אירועים אינם חייבים תמיד להיות גדולים ורבי משתתפים. לא בכל אירוע ישנם מאות ואלפי מוזמנים שונים, ולמעשה בשנים האחרונות מעדיפים אנשים רבים לערוך אירועים צנועים במספר במוזמנים ומצומצמים ביותר ביחס לסטנדרט. יש משהו אינטימי יותר באירוע קטן ומצומצם, ובין אם מדובר בגני אירועים בצפון או בגני אירועים בשרון, מרבית הגנים הללו מסכימים להיערך גם לאירוח אירועים קטנים ומצומצמים.

 

כאשר אנחנו עורכים אירוע קטן יחסית, נצטרך להתאים את ההפקה של האירוע לגודלו הצפוי, כאשר אחד הגורמים החשובים ביותר בהפקה הוא כמובן שירות הקייטרינג. אנשים רבים אשר עורכים אירועים כיום בגני אירועים בשרון או בכל מקום אחר, דואגים בעצמם לשירות הקייטרינג, בנפרד מגן האירועים. גם במקרה בו גן האירועים עצמו מספק את שירות הקייטרינג, כפי שניתן לראות בהרבה גני אירועים בצפון, לגיטימי בהחלט מצד עורכי האירוע לבקש שירות קייטרינג עבור כמות מצומצמת של אנשים, עבור אירוע קטן יחסית.

 

בין אם מדובר באירוע קטן ומצומצם מבחינת המשתתפים אשר נערך בגן אירועים רגיל, או באירוע הנערך פשוט בגן אירועים קטן מן הממוצע, על מספקי שירות הקייטרינג לערוך את ההתאמות הנדרשות עבור אירוע מסוג זה. יש לקחת בחשבון כי המקום המסופק לשירות הקייטרינג לעבוד בו יהיה קטן ומצומצם יותר בגני אירועים קטנים, מה שמצריך היערכות מוקדמת מצד מנהלי השירות. "מאחורי הקלעים" בגני אירועים הוא האזור הכולל בו יכולה חברת הקייטרינג להתכונן, להכין או לחמם את האוכל ולעשות את כל ההכנות הנדרשות לפני שהמלצרים יוצאים לאירוע ומתחילים להגיש את האוכל. אזור זה הוא קריטי ממש להכנות של חברת הקייטרינג, והינו בעל השפעה ממשית על איכות וטיב השירות. לכן, צריכים בעלי חברות קייטרינג אשר מתכוננים לאירוע בגני אירועים קטנים לעשות את ההכנות הנדרשות, ולראות כיצד הם מספקים את אותו שירות, בלי לרדת ברמה (הן של השירות עצמו והן של האוכל), בשטח קטן ומצומצם יותר.

 

גני אירועים קטנים הופכים בעצמם להיות סוג של טרנד בשנים האחרונות, ממש כמו אירועים קטנים ומצומצמים, ולכן הם מתאימים אחד לשני (אירוע קטן בעל מספר משתתפים נמוך בגן אירועים קטן ומצומצם). השטח הקטן של אותם גני אירועים מספק אווירה מסוימת של אקסקלוסיביות אשר תורמת לאירוע (מה שתורם לאווירה המיוחדת הוא ריהוט גן מיוחד ובעל עיצוב שונה), והוצאות התפעול השוטפות על גן כזה הן נמוכות באופן ניכר לעומת אלו של גן אירועים רגיל או גדול. לכן, מדובר בעסקה שמשתלמת לכל הצדדים, מה שאולי מסביר את הפופולאריות הגואה של גני אירועים קטנים. ואולי אנשים רבים פשוט מואסים עם הזמן באירועים ענקיים בעלי מאות רבות של מוזמנים אשר חלק גדול מהם בעלי השמחה כלל אינם מכירים (קרובי משפחה מדרגה שלישית, מכרים של ההורים מהעבודה וכד').

בכל מקרה, אירועים קטנים בגני אירועים קטנים הם סוג של טרנד חדש. עכשיו רק נותר לוודא כי שירות הקייטרינג עשה גם הוא את ההתאמות הנדרשות לגודל, ואנחנו מוכנים לצאת לדרך…

Share Button