קייטרינג מותאם לאירועים בטבע

מחפשים מקום ( לוקיישין) עם ערך מוסף לאירוע? רוצים לקיים אירוע בטבע? מתחמים שונים מציעים לכם מרחב ואוויר צח, חופש תנועה מרבי לאורחים, אפשרות לבלות בתנאים מרווחים במשך כל האירוע.

אירועים בטבע, חברתיים, עסקיים, משפחתיים וכל סוג של אירוע עם כל כמות של משתתפים מאפשרת לקיים אותו במתכונת חופשית לחלוטין. אין הכרח לשבת סביב שולחנות ערוכים. אפשר ליהנות משירותי קייטרינג איכותי ויוקרתי במתכונת של בופה, מגשי אירוח או כל מתכונת אחרת, שתאפשר לשלב את הארוחה באירוע באופן טבעי וחופשי בלי לייחד זמן רשמי קבוע מראש לארוחה.

חתונה בטבע תאפשר לכם לנצל את התשתית הלוגיסטית שמעמידים בעלי המתחם לרשות המשתתפים באירוע. גם חברות גילו זה מכבר את היתרונות הגלומים באירוע בטבע ויש מי שמנצלים את המיקום ליום כיף או ליום גיבוש, שניתן לשלב בו תמהיל מגוון של פעילויות, לרבות הקרנת סרטון או מצגות, הופעת מרצה אורח או אמן ועוד.

היתרונות של אירוע בטבע הם רבים:

1. ניתן לנצל את המתנה היפה והנדיבה של הטבע והנוף. אירוע המתקיים בחיק הטבע הוא על פי רוב פחות מכופתר (לא בהכרח פחות מהודר) גם כאשר מדובר באירוע רשמי כגון חתונה או מסיבת בר/בת מצווה.

2. ניתן לשלב את האוכל באירוע כחלק בלתי נפרד ממנו אבל חופשי וזורם. מזנון חופשי או מגשי אירוח מאפשרים לאכול טיפין-טיפין לאורך כל האירוע, כאשר המשתתפים בו חשים וחווים תחושה של שפע.

3. על מנת להפיק ולמצות מהטבע את המיטב בשבו, רצוי לתזמן את האירוע למועד, שבו צפוי מזג אוויר נוח ונעים.

4. אירוע בטבע מאפשר ניצול מרחב פיזי גדול יותר מאשר מתחם סגור.

5. ניתן להשתמש במערכת הגברה באופן מושכל ומידתי, שאינו גורם להחרשת אוזניים.

6. הלבוש פחות רשמי. ניתן לבוא בבגדים קלים ונוחים יותר, ודאי לאירוע המתקיים בשעות היום או אחר הצהריים.

7. בשתי מלים- האוויר והאווירה. כל קורא יכול לבנות על בסיס שתי מלים אלה את חוות דעתו.

הטבע הוא הרבה יותר מאשר המקום של האירוע. הוא משפיע עליו בכל היבט. הוא טובע את האירוע בחותמו. מתחמים שונים בטבע המיועדים לאירועים שונים מצוידים ומאובזרים באופן המאפשר לנצל את השהייה בהם לפעילות ספורטיבית ואף אתגרית, להפעלות, לסדנאות, לפיקניק ועוד.

מתחמים אלה מאפשרים לכל מי שמתכנן לקיים בהם אירוע לבנות את תכנית האירוע באופן חופשי או, כרצונו, תוך ייעוץ עם בעלי המקום, המאומנים ומיומנים בקיום אירועים שונים ולכן יש לעצתם חשיבות ומשקל רב.
כאשר מקיימים אירוע בטבע ניתן למקסם את המיקום להפקת אירוע מרשים, איכותי, שייזכר לזמן רב. בהצלחה.

Share Button