קייטרינג צמחוני – הבחירה המושלמת

מתכננים אירוע ושוברים את הראש איזה אוכל מתאים לו? אין צורך לשבור את הראש אלא לפתוח אותו למחשבה פשוטה, טבעית ומתבקשת: קייטרינג צמחוני ייתן מענה לכל המשתתפים באירוע. הוא ייתר מאליה את סוגיית הכשרות. הוא יאפשר למי שנמנעים מאכילת בשר ליהנות משפע מאכלים מגוונים, טעימים ומשביעים.

קייטרינג צמחוני- ארוחה שלמה, טעימה ומשביעה

שפע מזונות מזומן למי שמזמינים קייטרינג צמחוני: מאפים (מלוחים ומתוקים), פיצות, פוקאצ'ות, גבינות, ירקות, סלטים, פירות, קישים, קינוחים. מדובר במאכלים שיכולים להוות ארוחה שלמה או נשנושים בין ארוחות. מדובר במזונות שמתאימים לכל שעה ביממה.  הבחירה בהם נותנת מענה לכל אירוע רשמי או שאינו רשמי, לשמחות וגם לצערנו לעצב (לוויות, אזכרות).

היתרון הגדול והחשוב של סוג זה של מזונות הוא בכך שגם אוכלי בשר לא יימנעו מאכילתו. רבים מאוהבי הבשר אוהבים גם מאכלי חלב. אין סתירה- יש השלמה…

אם אתם מקיימים אירוע ולא יכולים לוודא ולדעת מבעוד מועד מי מהמוזמנים אינם אוכלים בשר, בהזמנת קייטרינג חלבי אתם מבטיחים לעצמכם ובעיקר למוזמנים כי הם ימצאו את מבוקשם; כי לא יימצא איש מהם שיישאר ללא מענה.

 

קייטרינג לכל מקום ובכל שעה

הצמחוניים לא חשים מקופחים, ודאי לא כאשר שירות ההסעדה מזמן להם שפע של אוכל. אם אתם מתכננים אירוע – ההיצע של מאכלים צמחוניים הוא עשיר ומגוון ביותר. תוכלו להסתייע כמובן בניסיון של אנשי המקצוע של חברות הסעדה המציעות שירות זה כדי לבנות תפריט שיהיה ארוחה שלמה.

המרכיב של המזון באירוע הוא חשוב ביותר גם באירועים שהוא לא העיקר בהם. אוכל טוב תמיד מוסיף לאווירה טובה. על בטן מלאה קל, נעים וטעים יותר ליהנות מהאירוע. תפריט צמחוני מתאים אפוא לכל סוג של אירוע, לרבות לאירועים משפחתיים הנערכים במתחם הבית.

יש יתרונות רבים להזמנת שירות הסעדה גם לאירועים קטנים; אין צורך לטרוח על בחירת המוצרים, על הכנת האוכל ועל הגשתו. כל שעליכם לעשות כדי ליהנות מהשירות הוא לבחור מתוך השפע המוצע את המאכלים עבור האירוע.

בהינתן היתרונות הרבים הגלומים בו – קייטרינג צמחוני הוא אכן הבחירה המושלמת לאירועים רשמיים ושאינם רשמיים. ניתן להזמין ולקבל בתוך זמן קצר. הוא מענה מצוין למפגשים שונים, בכל מקום ובכל זמן.

בשורה התחתונה אפשר ליהנות מאוכל טעים, מגוון ומשביע שאינו כולל בשר. יעידו על כך מי שמקיימים אירועים על טהרת המזונות הצמחוניים ומעולם לא שמעו תלונה על רצון, צורך או מחסור בבשר…

Share Button