שיטת הגשה חדשה לאירוע מושלם

אם אתם עומדים לערוך אירוע בקרוב ואתם מעוניינים שאירוע זה יהיה האירוע של השנה, קרוב לוודאי שתשמחו לשמוע כי כיום תוכלו לשלב באירוע שיטות הגשה חדשות, אשר ירשימו וייחרטו בזיכרונם של כל המשתתפים.

 קייטרינג להצלחת האירוע

ידוע כי אחד מהמרכיבים החשובים ביותר של כל אירוע הוא האוכל המוגש בו. איכות האוכל אמנם חשובה אך צורת ההגשה של האוכל לא פחות חשובה. בשנים האחרונות צורת ההגשה של המאכלים הפכה לחלק מהעיצוב ומהאטרקציות המשויכות לאירוע. מלצרים המסתובבים באולם עם מגשי אירוח מעוטרים עליהם מגוון מאכלים צבעוניים ומסקרנים הפכה להיות אחת מצורת ההגשה הפופולאריות ביותר. רוב מארגני האירוע בוחרים בצורת הגשה זו בקבלת הפנים בה הם מגישים 'נגיסות קטנות' של מאכלים שונים ומיוחדים לאורחים, דבר אשר גורם להם להסתקרן לגבי סוגי המאכלים שיוגשו להם באירוע עצמו. בנוסף, ישנם אירועי חברה, כמו למשל אירועי השקה של מוצר או ישיבות או מסיבות קוקטייל בהם מגשי אירוח הכוללים משקאות קוקטייל או יין מיקב איכות, ונגיסות קטנות של מיני מאכלים מספקות לאירוע נופך יוקרתי וקליל, בהשוואה אל צורת הישיבה הסטנדרטית בה מוגשים בשרים כבדים ותוספות.

 היתרונות של מגשי אירוח באירוע שלכם

לא כל אירוע הוא אירוע המערב מאות אנשים, כמו למשל אירועי חתונה או אירועי בר מצווה. פעמים רבות חברות עורכות אירועים מצומצמים, כמו למשל מסיבות קוקטייל, אירוע השקת מוצר, ישיבות עם אנשי עסקים מחו"ל ואירועים מצומצמים לצוות הניהולי של החברה. אם עד היום, חברות הכינו את הכיבוד בעצמן או הזמינו מגשים מחברות קייטרינג, כיום יש להם אפשרות של הזמנת כיבוד לאירועים במגשי אירוח. היתרונות של הזמנת מגשי אירוח הם:

  • יעילות – תהליך הזמנת המגשים הוא מהיר. כל שתצטרכו לעשות הוא לטלפן אל חברת קייטרינג המומחית במגשי אירוח למשלוחים וכיבוד לאירועים ולציין מהו אופיו של האירוע, דרישות מיוחדות, תקציב ותאריך בו אתם מעוניינים שהמגשים יגיעו אליכם ובאותו תאריך הכל יגיע מוכן. לא צריך להכין שום דבר מיוחד, רק להניח על השולחן ולתת למשתתפי האירוח ליהנות מהחגיגה הצבעונית של הטעמים.
  • היצע – היצע מזונות גדול ואתם אלו שבוחרים את המוזנות ואת השילוב המתאים שיהיה בכל מגש. בנוסף, חברת הקייטרינג יכולה להמליץ לכם על שילוב של מגשים עם משקאות קוקטייל צבעוניים, מגשים עם נגיסות קטנות, מגשי קינוחים שונים, מגשי סנדביצ'ונים ועוד אשר יהפכו את האירוע בין אם זאת חתונה, בר מצווה או סתם סיבה למסיבה לחגיגה צבעונית של ריחות וטעמים.
  • עיצוב – צורת ההגשה והאסתטיות של המאכלים המונחים בהגשה הם חלק בלתי נפרד מהקסם של מגשי האירוח. כאן תוכלו לבחור במגשים בגדלים ועיצובים שונים, מגשים צבעוניים אשר יתאימו לסוג המאכלים ואופי האירוח ועוד. בנוסף, בתום האירוח אינכם צריכים להתמודד עם ניקיון, שכן מדובר במגשים חד פעמיים וכל שיוותר לכם הוא לזרוק אותם לפח.
Share Button

כתיבת תגובה