תבחר את הקייטרינג שמתאים לך

אז החלטת לעשות אירוע יוקרתי לעובדי החברה או אפילו מסיבת רווקים לכבוד הרווק שעוד מספר ימים יתחיל את החיים האמיתיים, אירוע שכזה חייב להיות מלווה בחגיגה קולינרית מפוארת שתשאיר טעם טוב לאורחים ובמיוחד לבעל האירוע שרוצה שהכל ידפוק כמו שעון.
הסידורים והכנות הבישול של ארוחה שכזו לכל מוזמני האירוע, מחייבת תכנון מקדים והשקעה עצומה שלך ושל האחראים לחגיגה, אבל למה לשבור את הראש…?
כיום ישנם מגוון פתרונות אפשריים שיכולים לסגור לך את הקצוות האחרונים בהכנת המזון והשתייה באירוע בעזרת מספר דרכים, כגון:

  • הזמנת שירותי דוכני מזון שיכולים להיות בשרי או חלבי בהתאם להזמנה שהתבצעה וגם דוכני מזון לימי הולדת שכוללים, דוכן פופוקרן, דוכן צמר גפן מתוק, דוכן עוגות וכדומה.
  • הזמנת שירותי קייטרינג לאירועים שמתבצע על ידי חברה מקצועית ומיומנת, שתעניק לך את שירותי הכנת האוכל על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונך!

שתי האפשרויות מועילות מאוד, אבל במקרה שלנו אנחנו מדברים על שירותי הקייטרינג לאירועים, שמאפשרים תכנון בעזרת שף מקצועי וצוות מלצרים מיומן שידאג להגיש לאורחים שלך את האוכל מהסיר ישר לשולחן.

במרבית המקרים ההכנות של אוכל לאירועים יכול לקחת לא מעט זמן ולכלול דברים קצת שונים פרט לעבודת הבישול שיכולה לקחת יום יומיים לפחות, במידה והמקצועיות שלך היא לא בשמיים!
חברת קייטרינג מקצועית תדאג לסגור לך את הקצוות באירוע בעזרת תכנון מקיף שיכלול את הדברים הבאים והם:

  • בחירת סוג האוכל שיוגש לאורחי האירוע, בהתאם למאורע ובהתאם לאוכלוסיה שמוזמנת לחגיגה, ייתכן שהאירוע מתקיים בשעות הבוקר המוקדמות ולכן, ארוחה חלבית של בוקר יכולה להיות פתרון מצויין, או שהאירוע מתקיים בשעות הערב המאוחרות בזמנים בהם המוזמנים מסיימים את יום העבודה ורעבים לבשר משובח ויין.
  • בחירת אוכל כשר או לא כשר עם מאכלי ים למינהם בשביל ללקק את האצבעות.
  • זמני הגשת האוכל בהתאם ללוח הזמנים שקבעת באירוע, הרי לא תרצה שהאוכל יוגש קר ובשביל זה תכנון מקדים של זמני הגשת הקייטרינג יהיה מצויין בשביל שהאוכל יוגש ישר מהסיר לצלחת.
Share Button