בלוג קייטרינג

כל מה שרציתם לדעת על מגשי אירוח לאירועים

אין ספק שאחד מאבני היסוד בכל אירוע טוב הוא אוכל משובח. מחקרים אף מראים שלמזון יש יכולת להשפיע לנו ישירות על מצב הרוח ככה שאם האוכל באירוע איכותי ונקי כנראה שזה גם ישפיע לטובה על האווירה הכללית באירוע. אחד הפתרונות הנהדרים בתחום האוכל לאירועים הוא מגשי אירוח מעוררי תיאבון,מעוצבים ומוכנים להגשה.  קרא עוד…

שילוב קפה בקינוחים חלביים

קפה הוא כמו חוט שני השזור בשגרת חיי היום יום של רבים. הם מתעוררים אליו והוא מלווה אותם לאורך כל השעות ביממה שבהן הם ערים. קפה שותים ללא כל סיבה, וכל אירוע, קטן או גדול, הוא סיבה ללגימתו. קינוחים חלביים נותנים לגיטימציה מלאה לשתות קפה בחלב במשך כל האירוע.

 

קפה מהווה חלק בלתי נפרד מהקינוח באירוע אבל למעשה מתחם הקפה באירועים נגיש וזמין כל משך האירוע. שילוב קפה בקינוחים חלביים מעשיר את התפריט ומגוון אותו. יש רבים ששתיית קפה היא חלק בלתי נפרד מהארוחה שלהם. קינוחים חלביים מאפשרים אפוא ליהנות מכל סוגי הקפה ובכל שילוביו החלב בו.

עגלות קפה ניידות מהוות גם חלק בלתי נפרד מכינוסים ומוועידות שונות, מימי עיון ומכל מקום שאנשים מתכנסים בו לאירוע רשמי, חצי רשמי או חגיגי בלבד. שיחה על כוס קפה היא נינוחה, מרגיעה, ובקפה יש משהו מקרב לבבות ומאפשר לאנשים להיפתח זה לזה.

יש מי ש"מורידים" כל קינוח מתוק עם קפה ולמעשה הקפה הוא חלק טבעי מהקינוח. מאחר שכך, יש גם היצע עשיר יותר של קפה משובח ואיכותי, לרבות כל הציוד הנדרש להכנתו והמבטיח את איכותו.

בשנים האחרונות השתכללה מה שמכונה "סצינת הקפה", והדרישה לקפה איכותי שנענית בבתי קפה היא גם ציפייה אליו באירועים שונים. תמחור שירות ההסעדה באירוע הכולל גם קפה איכותי מבטיח לסועדים הנאה.

עגלת קפה לאירוע

שירות של עגלות קפה מעשיר את היצע המשקאות לא רק בקפה איכותי אלא גם במשקאות נוספים. עגלות קפה מוצעות בתכולות שונות ובגדלים שונים. כשבוחרים עגלה כזאת לאירוע יוקרתי חשוב לבחור עגלה מעוצבת, מרשימה, המעידה על ההשקעה. פרט חשוב הוא הספלים והכוסות שבהם מוצע הקפה. כוסות פלסטיק עלולות לפגום באיכות חוויית השתייה.

על מנת לפנק את האנשים, מומלץ לבחור תערובת קפה משובח (חשוב ומומלץ להתייעץ עם מקצועני הקפה בעלי הניסיון). אם אתם מזמינים עגלת קפה, וודאו כי הצוות המפעיל את מכונת הקפה הוא מקצועי ומיומן

קפה חשוב מספיק כדי לייחד מחשבה על שילובו באירוע, על טיבו ואיכותו ועל אופן ההגשה שלו. כמו כל פריט באירוע המתוכנן, שבו מושקעת מחשבה, כך גם ראוי ורצוי לתכנן את הקפה ואת אופן ההגשה שלו.

לא מדובר בפינת קפה במשרד, שבה כל אחד מכין לעצמו את הקפה  ומן הסתם לא הכול מקפידים בהכרח על ניקיון ואסתטיקה, מה שלא יכול להתקבל על הדעת כשמדובר בשירות של קפה מקצועי.

קפה הוא תחום שמתפתח כל העת. אנשים רבים נחשפים לטעמים חדשים שלו והציפיות שלהם כשהם מקבלים שירות של קפה הוא לקפה שלגימתו תהנה אותם. אירועים שיש בהם  עגלת קפה מאפשרת ליהנות לא רק מכוס קפה אחת אלא מכוסות קפה אחדות במהלך האירוע.

בשורה התחתונה: שיהיה לכם יום קפה…

אולם אירועים קטן בצפון

גם אירועים קטנים ומצומצמים, הנערכים בהשתתפות כמה עשרות מוזמנים בלבד, נכון לערוך מחוץ לבית. לרשותכם- אולם אירועים קטן בצפון, שבו יינתן לכם המענה המיטבי לכל הדרישות, הרצונות והציפיות.

קרא עוד…

הזמנת קייטרינג לאירוע

בקרוב מאוד אתם הולכים לחגוג אירוע, וחשוב לכם לוודא שאתם מזמינים אוכל שיוכל לענות על הדרישות שלכם? ובכן, בכדי שאתם תוכלו להיות כמה שיותר מרוצים מהבחירה שלכם, אז מה שיהיה כדאי לכם לעשות זה פשוט להתחיל בכך שתשקלו הזמנת קייטרינג לאירוע שלכם דרך חברת קייטרינג שעושה שימוש בכירים גז תעשייתי.

קרא עוד…

קייטרינג צמחוני – הבחירה המושלמת

מתכננים אירוע ושוברים את הראש איזה אוכל מתאים לו? אין צורך לשבור את הראש אלא לפתוח אותו למחשבה פשוטה, טבעית ומתבקשת: קייטרינג צמחוני ייתן מענה לכל המשתתפים באירוע. הוא ייתר מאליה את סוגיית הכשרות. הוא יאפשר למי שנמנעים מאכילת בשר ליהנות משפע מאכלים מגוונים, טעימים ומשביעים.

קרא עוד…

קייטרינג שמתאים לאורחים שלכם

אם אתם מתכננים אירוע, האוכל הוא כמובן חלק מאוד חשוב ממנו. אחרי הכל, אחד הדברים המרכזיים שאנשים עושים באירוע, ולא משנה אם מדובר בחתונה, בברית או באירוע עסקי – הוא לאכול. אם אתם מעוניינים שבסיום האירוע שלכם ימשיכו לדבר עליו ויגידו בעיקר דברים חיוביים – חשוב מאוד שתדאגו שיוגש בו אוכל טוב. אבל – איך בוחרים חברת קייטרינג ואיך יודעים שהוא באמת יהיה חביב על האורחים? במאמר זה תמצאו מספר טיפים חשובים.

קרא עוד…

קייטרינג מתוק במיוחד

אם אתם רוצים לארגן אירוע לא סטנדרטי – מן מסיבה כזאת שכל מה שיש לאכול בה זה קינוחים ועוד קצת קינוחים – אתם יכולים להזמין קייטרינג שהוא אך ורק למתוקים. הטרנד החדש הולך ותופס תאוצה, והיום הרבה מאוד אנשים שמארגנים אירועים אחר הצהריים או בשעות המאוחרות של הערב – מזמינים אך ורק את המנות המתוקות. קרא עוד…

קייטרינג בשרי – הבחירה המושלמת לאירוע

זו עובדה מוכחת כי רוב האנשים מעדיפים קייטרינג בשרי באירועים, וברוב אולמות האירועים זו אף האופציה היחידה שעומדת בפני מזמיני האירוע. אולם כשאנו עורכים אירוע קטן במסעדה יש לנו אפשרות לבחור בסגנון האוכל שאותו נרצה להגיש לאורחים שלנו. קרא עוד…

מחיות פרי, עולם שלם של טעמים

תפריט האוכל בחיינו נחשב למגוון מאוד וכולל בתוכו מרכיבים שונים מהחי והצומח – ישנם מוצרי מזון שמשמשים כבסיס להכנת מנות ראשונות, ביניים ועיקריות ויש אחרים שמשמשים בעיקר לקינוחים ולמנות אחרונות. קרא עוד…