גיל הררי – שף טבעוני לאירועים - קייטרינג אורגני

האם גם אתם נמנים עם מי שבוחרים בקפידה יתרה את מזונם? האם גם אתם הצטרפתם אל המועדון הגדל והולך, בהתמדה ובעקביות, של מי שמשנים את הרגלי אכילתם באופן דרמטי ומאמצים תפריט טבעוני ואורגני? Party Catering, מדריך הקייטרינג הישראלי, מספק לכם מידע נדרש וחיוני אודות ספקי שירות קייטרינג אורגני. מאחר שבהשוואה לספקי שירות של קייטרניג בשרי וקייטרינג חלבי מדובר בשירותי הסעדה ייחודיים – טבעי וצפוי שהמבחר יהיה קטן ומצומצם יותר. חרף עובדה זו ואולי דווקא בגללה, אנחנו מאמינים שגם למי שמבקשים קייטרינג אורגני מגיע שירות טוב ונוח שיקל עליהם למצוא את מבוקשם. ריכזנו כאן, עבורכם, הבוחרים לאכול ולהגיש מזון אורגני, את ספקי השירות השונים שיתנו לכם מענה קולינארי מלא. בכל פעם כאשר תזדקקו לשירותי הסעדה מספקי שירות של קייטרינג אורגאני תדעו מה להקליד כדי להגיע ישירות אלינו, מדריך הקייטרינג הישראלי, שנותן לכם את המענה האולטימטיבי לחיפוש ולמציאת החברות המספקות את המזון היחיד שאותו אתם צורכים. בהצלחה ובתיאבון!

גיל הררי – שף טבעוני לאירועים

קייטרינג טבעוני, קייטרינג צמחוני, שף פרטי
מושב שדי חמד 4585500 מספר טלפון: 054-6635983 אתר אינטרנט: http://healthyfood.co.il
Photo of גיל הררי – שף טבעוני לאירועים

נתונים ביוגרפים

גדלתי בקיבוץ ותמיד הייתי מוקף סביב פירות, ירקות וטבע, מה שגרם לי להתחבר לאוכל ירוק ובריא כבר מגיל מאוד צעיר.

בגיל יותר מאוחר גיליתי שאני מתחבר לאנשים ואוכל ובחרתי במסלול לימודי בישול וניהול בתי מלון ומסעדות.

לאחר שנים של עבודה בתחום האוכל גיליתי שאני מאוד מתחבר לאוכל בריא, אורגני וטרי וממש הפכתי את זה לדרך חיים.

למדתי שבכדי להיות בריא, מומלץ להשתמש באיכויות העצומות הטמונות בירקות, פירות, תבלינים, דגנים וקטניות ובשלל האוצרות שנתן לנו הטבע.

במהלך שהותי בארה"ב השתלמתי בתזונת אוכל חי-טבעי לא מעובד ולא מבושל וכמו כן בתזונה טבעונית. עבדתי בתור שף ראשי ברשת המזון האורגני Whole Foods בתור שף פרטי, בלימוד סדנאות של אוכל חי ברשת ובאופן פרטי, וכן ביעוץ תזונתי למשפחות ויחידים.

כיום אני משלב בין לימוד סדנאות של תזונה טבעית ואוכל חי שעושים שמח לגוף ולנפש לבין בישול פרטי ויעוץ תזונתי שמשנים את אורח החיים בצורה ידידותית ונעימה.

קטגוריות קייטרינג אורגני, קייטרינג טבעוני, קייטרינג כשר
Share Button