קייטרינג טעם וצבע - קייטרינג אורגני

האם גם אתם נמנים עם מי שבוחרים בקפידה יתרה את מזונם? האם גם אתם הצטרפתם אל המועדון הגדל והולך, בהתמדה ובעקביות, של מי שמשנים את הרגלי אכילתם באופן דרמטי ומאמצים תפריט טבעוני ואורגני? Party Catering, מדריך הקייטרינג הישראלי, מספק לכם מידע נדרש וחיוני אודות ספקי שירות קייטרינג אורגני. מאחר שבהשוואה לספקי שירות של קייטרניג בשרי וקייטרינג חלבי מדובר בשירותי הסעדה ייחודיים – טבעי וצפוי שהמבחר יהיה קטן ומצומצם יותר. חרף עובדה זו ואולי דווקא בגללה, אנחנו מאמינים שגם למי שמבקשים קייטרינג אורגני מגיע שירות טוב ונוח שיקל עליהם למצוא את מבוקשם. ריכזנו כאן, עבורכם, הבוחרים לאכול ולהגיש מזון אורגני, את ספקי השירות השונים שיתנו לכם מענה קולינארי מלא. בכל פעם כאשר תזדקקו לשירותי הסעדה מספקי שירות של קייטרינג אורגאני תדעו מה להקליד כדי להגיע ישירות אלינו, מדריך הקייטרינג הישראלי, שנותן לכם את המענה האולטימטיבי לחיפוש ולמציאת החברות המספקות את המזון היחיד שאותו אתם צורכים. בהצלחה ובתיאבון!

קייטרינג טעם וצבע

קייטרינג בשרי, קייטרינג חלבי,
גשר העץ 3 פארק תעשיות עמק חפר 3877701 מספר טלפון: 04-6220365 פקס עבודה: 04-6247677 אתר אינטרנט: http://www.taam-vatzeva.co.il
Photo of קייטרינג טעם וצבע

נתונים ביוגרפים

הסיפור של טעם וצבע החל באמצע שנות התשעים… התחלנו שלושה שפים צעירים שחזרו מפריז עם חלום להקים קייטרינג איכותי שחושב אחרת. קייטרינג ישראלי אמיתי, שמכיר וחי מקרוב את ההוויה הישראלית אבל פתוח ומתעדכן במתרחש בקולינריה העולמית. קייטרינג חדשני המשלב אוכל מצוין ואהבה גדולה לשירות ולעיצוב.

שף החברה, עמית קאופמן, עומד בראש צוות של למעלה מ-60 שפים וטבחים, מוכשרים ומסורים האומנים על פיתוח מגוון תפריטים ייחודים בהשפעת המטבח המקומי והעולמי. עמית קאופמן: "…בכל אירוע מושקעת מחשבה ויחס אישי על מנת להפוך אותו ליחיד ומיוחד במינו, זה מחייב המון גמישות ויצירתיות, המערך הלוגיסטי המשומן מאפשר לנו, לצוות השפים, חופש יצירתי כמעט בלתי מוגבל…"

קטגוריות קייטרינג אורגני, קייטרינג בשרי, קייטרינג חלבי, קייטרינג כשר
Share Button