אסאדור - קייטרינג כשר

מדריך הקייטרינג הישראלי מציע לכם מגוון עשיר של ספקי שירות הסעדה כשר לכל אירוע וכל אירוח. כאן, באתר, תוכלו להתוודע אל ספקי שירות חיוני ונדרש זה בכל רחבי הארץ. לרשותכם זמינות חברות המספקות לפי דרישה וביקוש את כל סוגי המזונות ובכל המתכונות המבוקשות: בשרי, חלבי, גורמה, שף, כשר, טבעוני, צמחוני ועוד.

באמצעות האתר, לאחר מילוי פרטיכם בטופס מקוון, תוכלו להיחשף בפני חברות הסעדה שונות ולקבל מהן הצעות מחיר לפי כמות הסועדים. אם מי מכם רוצים לערוך סקר שוק למציאת ספק השירות המועדף- האתר מאפשר לכם לעשות זאת בקלות ובמהירות, תוך חיסכון ניכר של משאבים- זמן, כסף ו… עצבים.

רבים מלקחותיהם של ספקי שירות קייטרינג כשר שבים אל המדריך שלנו ומוצאים בו את מבוקשם פעם אחר פעם. המשוב החם והמחמיא של לקוחות רבים מחזק את הרצון שלנו להמשיך לספק לכם, הגולשים בכלל והלקוחות הפוטנציאליים של חברות ההסעדה בפרט, מידע עדכני מלא ומפורט כנדרש וכמצופה מאתנו.

ככל שהדברים תלויים בנו, נמשיך להיות ראויים לאמון שלכם ולראייתכם אותנו ככתובת האמינה והזמינה למציאת קייטרינג כשר.

אסאדור

קייטרינג בשרי, אסאדו
אזור מגורים קיבוץ אור הנר 7919000 מספר טלפון: 08-6802678 פקס עבודה: 08-6802602 אתר אינטרנט: http://www.asador.org.il
Photo of אסאדור

נתונים ביוגרפים

בחיפוש אחר הטוב ביותר תמיד כדאי להרחיק עד למקור. כשמדובר בתפריט בשרי, אין ספק שהתשובה נמצאת במרחבי המרעה העצומים של הפאמפה בארגנטינה, משם אנחנו מייבאים את נתחי הבשר המשובחים בעולם, שמאפשרים לנו להעניק לכם חוויה קולינארית יוצאת דופן.

 

אסאדורים עד העצם. אנחנו באסאדור, כמו 95% מתושבי קיבוץ אור הנר- ארגנטינאים שגדלו על טהרת הבשר. זו הסיבה שב- 1997, היינו האנשים הנכונים ביותר כדי לספק את צורכי החיך הישראלי עם מנות בשריות איכותיות ומקוריות. כיום, עם 14 שנות ניסיון בקייטרניג לאירועים פרטיים ועסקיים מכל סוג והיקף, ובכל מקום בארץ, אנחנו גאים להגיד שאסאדור היא אחת מחברות הקייטרינג הוותיקות בשוק.

קטגוריות קייטרינג בשרי
Share Button