אפון הפלא - קייטרינג כשר

מדריך הקייטרינג הישראלי מציע לכם מגוון עשיר של ספקי שירות הסעדה כשר לכל אירוע וכל אירוח. כאן, באתר, תוכלו להתוודע אל ספקי שירות חיוני ונדרש זה בכל רחבי הארץ. לרשותכם זמינות חברות המספקות לפי דרישה וביקוש את כל סוגי המזונות ובכל המתכונות המבוקשות: בשרי, חלבי, גורמה, שף, כשר, טבעוני, צמחוני ועוד.

באמצעות האתר, לאחר מילוי פרטיכם בטופס מקוון, תוכלו להיחשף בפני חברות הסעדה שונות ולקבל מהן הצעות מחיר לפי כמות הסועדים. אם מי מכם רוצים לערוך סקר שוק למציאת ספק השירות המועדף- האתר מאפשר לכם לעשות זאת בקלות ובמהירות, תוך חיסכון ניכר של משאבים- זמן, כסף ו… עצבים.

רבים מלקחותיהם של ספקי שירות קייטרינג כשר שבים אל המדריך שלנו ומוצאים בו את מבוקשם פעם אחר פעם. המשוב החם והמחמיא של לקוחות רבים מחזק את הרצון שלנו להמשיך לספק לכם, הגולשים בכלל והלקוחות הפוטנציאליים של חברות ההסעדה בפרט, מידע עדכני מלא ומפורט כנדרש וכמצופה מאתנו.

ככל שהדברים תלויים בנו, נמשיך להיות ראויים לאמון שלכם ולראייתכם אותנו ככתובת האמינה והזמינה למציאת קייטרינג כשר.

אפון הפלא

קייטרינג טבעוני, קייטרינג צמחוני
אזור מגורים ת.ד. 373 כרמיאל 2161301 מספר טלפון: 052-8735338 אתר אינטרנט: http://www.afun.co.il
Photo of אפון הפלא

נתונים ביוגרפים

אפון הפלא זה העסק שהקמתי לפני 5 שנים – קייטרינג צמחוני וטבעוני לסדנאות וסמינרים. ההתחלה הייתה במרכז הסמינרים בתובל, היכן שגרה משפחתי, ומשם התפרשתי לכל הארץ. אני גרה באוטוקרוואן, ונודדת לעתים תכופות ממקום למקום בעקבות הזמנות ובעקבות נופים ומזג אוויר נעים. אני מבשלת בכל הארץ לסדנאות של סופ"ש או יותר בעיקר בתחום הרוחניות ועבודת הגוף.

קטגוריות קייטרינג אורגני, קייטרינג טבעוני, קייטרינג כשר
Share Button