גיל הררי – שף טבעוני לאירועים - קייטרינג כשר

מדריך הקייטרינג הישראלי מציע לכם מגוון עשיר של ספקי שירות הסעדה כשר לכל אירוע וכל אירוח. כאן, באתר, תוכלו להתוודע אל ספקי שירות חיוני ונדרש זה בכל רחבי הארץ. לרשותכם זמינות חברות המספקות לפי דרישה וביקוש את כל סוגי המזונות ובכל המתכונות המבוקשות: בשרי, חלבי, גורמה, שף, כשר, טבעוני, צמחוני ועוד.

באמצעות האתר, לאחר מילוי פרטיכם בטופס מקוון, תוכלו להיחשף בפני חברות הסעדה שונות ולקבל מהן הצעות מחיר לפי כמות הסועדים. אם מי מכם רוצים לערוך סקר שוק למציאת ספק השירות המועדף- האתר מאפשר לכם לעשות זאת בקלות ובמהירות, תוך חיסכון ניכר של משאבים- זמן, כסף ו… עצבים.

רבים מלקחותיהם של ספקי שירות קייטרינג כשר שבים אל המדריך שלנו ומוצאים בו את מבוקשם פעם אחר פעם. המשוב החם והמחמיא של לקוחות רבים מחזק את הרצון שלנו להמשיך לספק לכם, הגולשים בכלל והלקוחות הפוטנציאליים של חברות ההסעדה בפרט, מידע עדכני מלא ומפורט כנדרש וכמצופה מאתנו.

ככל שהדברים תלויים בנו, נמשיך להיות ראויים לאמון שלכם ולראייתכם אותנו ככתובת האמינה והזמינה למציאת קייטרינג כשר.

גיל הררי – שף טבעוני לאירועים

קייטרינג טבעוני, קייטרינג צמחוני, שף פרטי
אזור מגורים מושב שדי חמד 4585500 מספר טלפון: 054-6635983 אתר אינטרנט: http://healthyfood.co.il
Photo of גיל הררי – שף טבעוני לאירועים

נתונים ביוגרפים

גדלתי בקיבוץ ותמיד הייתי מוקף סביב פירות, ירקות וטבע, מה שגרם לי להתחבר לאוכל ירוק ובריא כבר מגיל מאוד צעיר.

בגיל יותר מאוחר גיליתי שאני מתחבר לאנשים ואוכל ובחרתי במסלול לימודי בישול וניהול בתי מלון ומסעדות.

לאחר שנים של עבודה בתחום האוכל גיליתי שאני מאוד מתחבר לאוכל בריא, אורגני וטרי וממש הפכתי את זה לדרך חיים.

למדתי שבכדי להיות בריא, מומלץ להשתמש באיכויות העצומות הטמונות בירקות, פירות, תבלינים, דגנים וקטניות ובשלל האוצרות שנתן לנו הטבע.

במהלך שהותי בארה"ב השתלמתי בתזונת אוכל חי-טבעי לא מעובד ולא מבושל וכמו כן בתזונה טבעונית. עבדתי בתור שף ראשי ברשת המזון האורגני Whole Foods בתור שף פרטי, בלימוד סדנאות של אוכל חי ברשת ובאופן פרטי, וכן ביעוץ תזונתי למשפחות ויחידים.

כיום אני משלב בין לימוד סדנאות של תזונה טבעית ואוכל חי שעושים שמח לגוף ולנפש לבין בישול פרטי ויעוץ תזונתי שמשנים את אורח החיים בצורה ידידותית ונעימה.

קטגוריות קייטרינג אורגני, קייטרינג טבעוני, קייטרינג כשר
Share Button