מונייר - קייטרינג כשר

מדריך הקייטרינג הישראלי מציע לכם מגוון עשיר של ספקי שירות הסעדה כשר לכל אירוע וכל אירוח. כאן, באתר, תוכלו להתוודע אל ספקי שירות חיוני ונדרש זה בכל רחבי הארץ. לרשותכם זמינות חברות המספקות לפי דרישה וביקוש את כל סוגי המזונות ובכל המתכונות המבוקשות: בשרי, חלבי, גורמה, שף, כשר, טבעוני, צמחוני ועוד.

באמצעות האתר, לאחר מילוי פרטיכם בטופס מקוון, תוכלו להיחשף בפני חברות הסעדה שונות ולקבל מהן הצעות מחיר לפי כמות הסועדים. אם מי מכם רוצים לערוך סקר שוק למציאת ספק השירות המועדף- האתר מאפשר לכם לעשות זאת בקלות ובמהירות, תוך חיסכון ניכר של משאבים- זמן, כסף ו… עצבים.

רבים מלקחותיהם של ספקי שירות קייטרינג כשר שבים אל המדריך שלנו ומוצאים בו את מבוקשם פעם אחר פעם. המשוב החם והמחמיא של לקוחות רבים מחזק את הרצון שלנו להמשיך לספק לכם, הגולשים בכלל והלקוחות הפוטנציאליים של חברות ההסעדה בפרט, מידע עדכני מלא ומפורט כנדרש וכמצופה מאתנו.

ככל שהדברים תלויים בנו, נמשיך להיות ראויים לאמון שלכם ולראייתכם אותנו ככתובת האמינה והזמינה למציאת קייטרינג כשר.

מונייר

קייטרינג חלבי
אזור מגורים רחוב ההגנה 25 ראשון לציון 7570675 טלפון עבודה: 03-6326032 אתר אינטרנט: מונייר
Photo of מונייר

נתונים ביוגרפים

קייטרינג האיכות מונייר הינו קייטרינג חלבי אשר נולד מתוך מפגש קולינארי מלא קסם בין השף הצרפתי מוריס מונייר לבין הקייטרר הישראלי רפאל טרגן.

לקייטרינג Munier Food Design ניסיון רב באירועים מסוגים שונים – עסקיים ופרטיים.
בכולם ניכרת הקפדה על כל פרט ופרט: החל מהסגנון המרשים של מגשי אירוח מעוצבים, דרך הבחירה הקפדנית בכלים מובחרים וכלה בעיצוב האלגנטי של השולחנות ופינות ההגשה.

לאחרונה נוסף שרות חדש בקייטרינג חלבי מונייר – חנות משלוחים אשר מביאה אליך למשרד או לביתך מגשים מפתיעים ומענגים של מנות הקוקטייל המובחרות.

אתם תקבעו את היום ואת השעה ושליחי קייטרינג חלבי מונייר ידאגו להביא אליכם מגשים חלומיים מכל הסוגים…

קטגוריות קייטרינג חלבי
Share Button