מסעדת לחם בשר - קייטרינג כשר

מדריך הקייטרינג הישראלי מציע לכם מגוון עשיר של ספקי שירות הסעדה כשר לכל אירוע וכל אירוח. כאן, באתר, תוכלו להתוודע אל ספקי שירות חיוני ונדרש זה בכל רחבי הארץ. לרשותכם זמינות חברות המספקות לפי דרישה וביקוש את כל סוגי המזונות ובכל המתכונות המבוקשות: בשרי, חלבי, גורמה, שף, כשר, טבעוני, צמחוני ועוד.

באמצעות האתר, לאחר מילוי פרטיכם בטופס מקוון, תוכלו להיחשף בפני חברות הסעדה שונות ולקבל מהן הצעות מחיר לפי כמות הסועדים. אם מי מכם רוצים לערוך סקר שוק למציאת ספק השירות המועדף- האתר מאפשר לכם לעשות זאת בקלות ובמהירות, תוך חיסכון ניכר של משאבים- זמן, כסף ו… עצבים.

רבים מלקחותיהם של ספקי שירות קייטרינג כשר שבים אל המדריך שלנו ומוצאים בו את מבוקשם פעם אחר פעם. המשוב החם והמחמיא של לקוחות רבים מחזק את הרצון שלנו להמשיך לספק לכם, הגולשים בכלל והלקוחות הפוטנציאליים של חברות ההסעדה בפרט, מידע עדכני מלא ומפורט כנדרש וכמצופה מאתנו.

ככל שהדברים תלויים בנו, נמשיך להיות ראויים לאמון שלכם ולראייתכם אותנו ככתובת האמינה והזמינה למציאת קייטרינג כשר.

מסעדת לחם בשר

בשרי
אזור מגורים כ\"ג יורדי הסירה 1 (האנגר 14, נמל ת\"א) תל אביב 6350801 מספר טלפון: 03-5283888 אתר אינטרנט: http://www.breadstory.co.il
Photo of מסעדת לחם בשר

נתונים ביוגרפים

טעים להכיר- מסעדת בשרים כשרה בתל אביב. לאחר הרבה זמן בה ת"א הייתה ידועה כמקום בו השבת לא עוצרת מלכת, ומסעדות המקום מנצלות את זרם הלקוחות, נפתחה מסעדה לחם בשר כשהיא מציבה ללי משחק חדשים- בואו באמצע השבוע בשמחה, בשבת המסעדה נחה ומחדשת אנרגיות עבור זרם הלקוחות של השבוע הבא לטובה. רבים תוהים לגבי צעד זה, כי ידוע שרוב הלקוחות הם בשבת, אך אם לוקחים בחשבון שגם יש לא מעט אנשים שומרי דת שמבקשים ליהנות מסעדה טובה, הרי שניתן להבין שצעד זה אכן יכול להיות גם כלכלי וגם נוח לעובדים.

מדובר על מקום בעל עיצוב מרווח ונקי, כאשר מכל נקודה בה בוחרים ניתן למצוא את ים התיכון מקשט בטוב טעם את האווירה במקום, כאשר המרחבים שלו עוזרים לפתח את תחושת הרעב וליהנות מהמנות הייחודיות. בנוסף כפי שהמקום מעוצב בכבוד, כך גם יש דגש על האווירה, וזאת בזכות אופי הלבוש שדואג ליישר קו עם שמירת השבת. כך שמדובר על מקום בו לא תמצאו את הרוחצים מגיעים עם בגד ים, אלא מעט יותר לבושים.

מה בצלחת

לאחר שעברנו על הנראות של המקום, נעבור לדון על מה ניתן למצוא בצלחת. אם נתחיל מהצד הכבד נמצא במקום אנטרקוט, פרגית, קרפצ'ו, ואת שניצל הבית. אם נעבור לצד הקל נמצא מבחר סלטים מעניינים לצד תוספות טעימות כאשר אין לשכוח את מנת הדגל שמפארת את המקום והיא זו שהעניקה לו את שמו, היא ולא אחרת מאשר מנת לחם בשר מפוארת וטעימה, מסקרנת ומפתיעה, ואכן שווה את ההגעה למקום.

מידע נוסף

ובכן מדובר על מחירים נוחים, אווירה נעימה, אוכל טעים ואופציה נוספת לציבור שומר המצוות. במקום תמצאו דתיים לצד חילונים, כאשר את הכול מאחד אוכל טעים ואיכותי. כמו כן יש לדעת שאומנם בשבת המקום סגור, אך שעה מצאת השבת ועד אחרון הלקוחות ניתן ליהנות מהגעה למקום. לסיכום אם חיפשתם חלופה, אופציה נוספת עבור מסעדה כשרה, מסעדה שנפתחה לא מזמן, או אם רק השם "מסעדת לחם בשר" יוצר עניין, הגיעו לנסות. הביקורות אומרות שרוב הסיכויים שתצאו מאוד מרוצים.

קטגוריות קייטרינג בשרי
Share Button