קייטרינג טעם וצבע - קייטרינג כשר

מדריך הקייטרינג הישראלי מציע לכם מגוון עשיר של ספקי שירות הסעדה כשר לכל אירוע וכל אירוח. כאן, באתר, תוכלו להתוודע אל ספקי שירות חיוני ונדרש זה בכל רחבי הארץ. לרשותכם זמינות חברות המספקות לפי דרישה וביקוש את כל סוגי המזונות ובכל המתכונות המבוקשות: בשרי, חלבי, גורמה, שף, כשר, טבעוני, צמחוני ועוד.

באמצעות האתר, לאחר מילוי פרטיכם בטופס מקוון, תוכלו להיחשף בפני חברות הסעדה שונות ולקבל מהן הצעות מחיר לפי כמות הסועדים. אם מי מכם רוצים לערוך סקר שוק למציאת ספק השירות המועדף- האתר מאפשר לכם לעשות זאת בקלות ובמהירות, תוך חיסכון ניכר של משאבים- זמן, כסף ו… עצבים.

רבים מלקחותיהם של ספקי שירות קייטרינג כשר שבים אל המדריך שלנו ומוצאים בו את מבוקשם פעם אחר פעם. המשוב החם והמחמיא של לקוחות רבים מחזק את הרצון שלנו להמשיך לספק לכם, הגולשים בכלל והלקוחות הפוטנציאליים של חברות ההסעדה בפרט, מידע עדכני מלא ומפורט כנדרש וכמצופה מאתנו.

ככל שהדברים תלויים בנו, נמשיך להיות ראויים לאמון שלכם ולראייתכם אותנו ככתובת האמינה והזמינה למציאת קייטרינג כשר.

קייטרינג טעם וצבע

קייטרינג בשרי, קייטרינג חלבי,
אזור מגורים גשר העץ 3 פארק תעשיות עמק חפר 3877701 מספר טלפון: 04-6220365 פקס עבודה: 04-6247677 אתר אינטרנט: http://www.taam-vatzeva.co.il
Photo of קייטרינג טעם וצבע

נתונים ביוגרפים

הסיפור של טעם וצבע החל באמצע שנות התשעים… התחלנו שלושה שפים צעירים שחזרו מפריז עם חלום להקים קייטרינג איכותי שחושב אחרת. קייטרינג ישראלי אמיתי, שמכיר וחי מקרוב את ההוויה הישראלית אבל פתוח ומתעדכן במתרחש בקולינריה העולמית. קייטרינג חדשני המשלב אוכל מצוין ואהבה גדולה לשירות ולעיצוב.

שף החברה, עמית קאופמן, עומד בראש צוות של למעלה מ-60 שפים וטבחים, מוכשרים ומסורים האומנים על פיתוח מגוון תפריטים ייחודים בהשפעת המטבח המקומי והעולמי. עמית קאופמן: "…בכל אירוע מושקעת מחשבה ויחס אישי על מנת להפוך אותו ליחיד ומיוחד במינו, זה מחייב המון גמישות ויצירתיות, המערך הלוגיסטי המשומן מאפשר לנו, לצוות השפים, חופש יצירתי כמעט בלתי מוגבל…"

קטגוריות קייטרינג אורגני, קייטרינג בשרי, קייטרינג חלבי, קייטרינג כשר
Share Button