קייטרינג מיכה פרנק - קייטרינג כשר

מדריך הקייטרינג הישראלי מציע לכם מגוון עשיר של ספקי שירות הסעדה כשר לכל אירוע וכל אירוח. כאן, באתר, תוכלו להתוודע אל ספקי שירות חיוני ונדרש זה בכל רחבי הארץ. לרשותכם זמינות חברות המספקות לפי דרישה וביקוש את כל סוגי המזונות ובכל המתכונות המבוקשות: בשרי, חלבי, גורמה, שף, כשר, טבעוני, צמחוני ועוד.

באמצעות האתר, לאחר מילוי פרטיכם בטופס מקוון, תוכלו להיחשף בפני חברות הסעדה שונות ולקבל מהן הצעות מחיר לפי כמות הסועדים. אם מי מכם רוצים לערוך סקר שוק למציאת ספק השירות המועדף- האתר מאפשר לכם לעשות זאת בקלות ובמהירות, תוך חיסכון ניכר של משאבים- זמן, כסף ו… עצבים.

רבים מלקחותיהם של ספקי שירות קייטרינג כשר שבים אל המדריך שלנו ומוצאים בו את מבוקשם פעם אחר פעם. המשוב החם והמחמיא של לקוחות רבים מחזק את הרצון שלנו להמשיך לספק לכם, הגולשים בכלל והלקוחות הפוטנציאליים של חברות ההסעדה בפרט, מידע עדכני מלא ומפורט כנדרש וכמצופה מאתנו.

ככל שהדברים תלויים בנו, נמשיך להיות ראויים לאמון שלכם ולראייתכם אותנו ככתובת האמינה והזמינה למציאת קייטרינג כשר.

קייטרינג מיכה פרנק

קייטרינג בשרי, אסאדו
אזור מגורים אזור תעשיה רמת ישי 3009500 מספר טלפון: 054-8166061 מספר טלפון: 04-9830781 אתר אינטרנט: http://www.micha-frank.co.il
Photo of קייטרינג מיכה פרנק

נתונים ביוגרפים

הקייטרינג של מיכה פרנק, המתמחה בצליית בשר ועישון מציע לאורחיו
חווית אוכל מרגשת שבאה מאהבה ויצירתיות.
מיכה, הראש והלב מאחורי הקייטרינג, חלם מגיל צעיר לעסוק בבישול והוא מביא למטבח שורשים משפחתיים מבית הוריו.
ניסיון רב השנים ותשוקותו הגדולה לבישול מביאה לידי תוצאות והצלחות ומוכיחה כל פעם מחדש שאהבה לאוכל יכולה בהחלט להיות אהבה ללא גבולות.
ניסיונו הקולינארי והמקצוענות, מתבטאים בתפריטים ייחודיים, המשלבים חדשנות קולינארית עם קריצה לטעמים הבסיסיים והאהובים תוך התאמה מלאה לדרישות הלקוח ודקדוק על כל הפרטים הקטן כגדול.
תטעמו ותתאהבו…

קטגוריות קייטרינג בשרי
Share Button