כל מה שרציתם לדעת על מגשי אירוח לאירועים

אין ספק שאחד מאבני היסוד בכל אירוע טוב הוא אוכל משובח. מחקרים אף מראים שלמזון יש יכולת להשפיע לנו ישירות על מצב הרוח ככה שאם האוכל באירוע איכותי ונקי כנראה שזה גם ישפיע לטובה על האווירה הכללית באירוע. אחד הפתרונות הנהדרים בתחום האוכל לאירועים הוא מגשי אירוח מעוררי תיאבון,מעוצבים ומוכנים להגשה. 

מגשי אירוח – מגוון רחב של אפשרויות

אחד האלמנטים המדידים ביותר לאירוח טוב ומפנק הוא הכיבוד המוגש באירוע. מגשי אירוח הם דרך נפלאה ליצור גיוון בהגשה ולשלב מגוון רחב של שילובים מעניינים וטעימים וזאת מבלי דרישה מיוחדת להיות גאונים קולינריים או בשלנים ברמה גבוהה. היתרון במגשים הללו נמצא בשפע שילובים ותוכלו להשתמש בהם לאירוח ביתי קליל,לאירוע רב משתתפים באולם,אירוע עסקי לעובדים או כל אירוע אחר.

מגשי אירוח מייצגים שיטת הגשה של מנות קטנות וטעימות שנותנות אפשרות לחוות נהר שלם של טעמים מכל הסוגים במנות קטנות של ביסים קטנים ומענגים. המגשים משדרים משהו מאוד אלגנטי וישנה גם אפשרות פשוט להסתובב איתם בין האורחים אשר מחפשים לחטוף משהו טעים בין שיחות הסרק.

אילו סוגי מגשים לבחור ?

 בגדול,אין סוף לאפשרויות הקולינריות שניתן למלא במגשי אירוח אך חשוב שנדע להתאים את המגשים לאווירה השוררת באירוע ולזמן בו הם מוגשים. בד"כ,מגשים חלביים ומגשי אירוח מתוקים מתאימים יותר באירועים המתקיימים בשעות הבוקר כאשר מגשי האירוח הבשרים  מתאימים יותר לאירועים בשעות הצהריים והערב המוקדם . אפשר גם לשלב כמה מגשי סושי שיכולים גם כן להתאים במגשים החלביים.

בדרך כלל מנות כמו פסטות או סלטים קרים מוגשות בליווי מגשי האירוח בכלים נפרדים המתאימים יותר לקיבולת שלהם בד"כ באירועים עסקיים מגיעים אנשים מכלל סוגי האוכלוסייה וביניהם גם אנשים מאמינים אשר מקפידים על כשרות ולכן מומלץ להזמין מגשי אירוח כשרים למהדרין ומצדו השני של המתרס, מומלץ גם להזמין כמה מגשי אירוח המתאימים לאנשים טבעוניים.

כמה זה עולה ?

בד"כ התמחור של מגשי האירוח משתנה בהתאם למספר היחידות הנמצאות במגש ובאיכות חומר הגלם.

מגש כריכוני ביס אמור להעלות בין 150 ש"ח ל200 ש"ח כאשר גם מגשי קנאפס אמורים להעלות בין 130 ל-170 ש"ח ל24 יח'.

המחירים עללו אמורים להשתנות בין קייטרינג לקייטרינג אך בגדול ברוב החברות המומלצות כיום נמצא מחירון מסודר באתר אשר יעשה לכם סדר בראש.

סיכום 

מגשי אירוח הם פיתרון נהדר ונעים לעין לאירוח מושלם של האירוע שלכם. צורת ההגשה היא קלילה ונוחה ומה שנותר לכם הוא רק למצוע חברת קייטרינג מומלצת שתדאג שגם תכולת המגשים תהיה מספקת והרי שסגרתם את העניין הקולינרי לאירוע הנוכחים.

Share Button