בחירת חנות משקאות לקניית אלכוהול לאירועים

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מגלים את המשקאות האלכוהוליים האיכותיים אם זה כתוצאה מגידול התיירות לארצות אחרות בהן יש מודעות רבה יותר אשר הפכה את הישראלי לאנין טעם או כתוצאה מהתפתחות תחום הקולינריה בארץ בעקבות תכניות הראליטי הרבות ושפע המותגים המיובאים מחו"ל או מיוצרים בארץ  אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מחוויית האירוח באירועים.  

בארץ יש שפע של חנויות אם זה חנויות פיזיות או חנות משקאות אינטרנטית של משקאות אלכוהול, השאלה היא רק איך נבחר מביניהם את חנות המשקאות המתאימה לאירוע שלנו.

מה חשוב לדעת על בחירת משקאות לאירועים?

כמעט ואין אירוע ללא אלכוהול אשר מרומם את האווירה ומקפיץ כל אירוע, החלק המאתגר באירוע הוא בתכנון הכמויות וסוגי המשקאות הפופולאריים בקרב החוגגים וכן התאמתם לסוג האירוע, לאופי וגיל החוגגים והמקום בו הוא מתקיים, לדוגמה באירוע עם קייטרינג בשרי רוב היינות יהיו אדומים לעומת אירוע חלבי מרבית היינות יהיו לבנים או רוזה, צעירים מעדיפים וודקה עם משקאות אנרגיה מבוגרים מעדיפים ויסקי ,נשים מעדיפות קוקטיילים פירותיים וכדומה.

מהיכן הכי כדאי לקנות אלכוהול לאירועים?

כיום יש לא מעט חנויות ואתרי אינטרנט אשר מתמחים במכירת אלכוהול, 

לא מעט מהם מציעים עלויות שונות עבור רכישת המשקאות בכמויות גדולות, אל תתפשרו בצעו השוואה הן של מחירים והן של סוגי המשקאות, כמובן שאם תמצאו חנות משקאות המוכרת זול מדי ומתחת לממוצע תבדקו היטב שכן יש הרבה מאוד זיופים אשר עלולים לגרום נזקים רבים לחוגגים, לכן חשוב לקנות בחנות משקאות מוכרת וידועה ובעיקר בעלת רישיון עסק בתוקף, כמובן שתוכלו לרכוש את המשקאות באינטרנט כדי לחסוך זמן וכסף גם כאן רצוי לבחור באתר אמין ומקצועי אשר קיבל חוות דעת חיוביות הן על המוצרים והן על השירות.

דבר נוסף שיש לשים לב הוא האם ניתן להחזיר את הבקבוקים הסגורים בסוף האירוע כי לעיתים נשארים כמויות גדולות שלא השתמשו בהם ומדובר בהרבה כסף לא כל חנות משקאות מאפשרת אפשרות זו.  

האם להזמין משקאות מהאולם או מחנות משקאות?  

האולם מציע תוספות שונות ובתוכם גם אלכוהול אך לעיתים המשקאות שהאולם מציע הם מוגבלים הן בסוגים בדרך כלל האולם נותן משקאות תוצרת הארץ והן בכמות, אם האורחים ירצו לשתות עוד משקאות הם יהיו מוגבלים וזה יצור אי נעימות, לכן מומלץ להזמין את האלכוהול לבדכם לפי טעמכם ובתקציב שלכם לעיתים רק כתוספת להקצבת המשקאות של האולם.

Share Button