מתנות מקוריות לאורחים בחתונה

הם פינו את הערב במיוחד, התלבשו חגיגי, נסעו את כל הדרך ורשמו צ'ק עם הסכום המתאים והכל בשבילכם. לאורחים ללא ספק, יש מקום מרכזי בכל אירוע חתונה היות והם השותפים לשמחה שלכם. לכן אין זה מפתיע, שאנשים רבים בוחרים להעניק מתנות לאורחים בחתונה, על מנת לשמח, להפתיע, לרגש ובעיקר להוקיר תודה.

מתנות לאורחים בחתונה

ישנם סוגים שונים של מתנות לאורחים בחתונה, כאשר ברוב המקרים אין צורך להקצות תקציב ענק לנושא, אלא אפשר להסתפק במתנה סמלית. אם כבר אתם משקיעים, רצוי שיהיו אלו מתנות פרקטיות, כאלו שיישארו עם האורחים למזכרת למשך השנים. בין המתנות שאפשר לתת – מחזיק מפתחות עם תמונה, קופסת שוקולדים קטנה, סידור תפילה קטן, עט עם חריטה או כל רעיון אחר שאתם מוצאים. החשיבות בדרך כלל אינה מושמת על המתנה, מכיוון שברוב המקרים, האמירה האישית היא זו שעושה את העבודה – חריטה אישית, פתק עם מילות תודה, ציון תאריך החתונה ועוד, הם הפרטים הקטנים שהופכים גם את המתנה הכי סמלית, למזכרת אישית וייחודית.

גם המתנה הכי פשוטה תראה יוקרתית עם המארז המתאים

לעיתים כאשר רוכשים מתנות לאורחים, אפשר להסתפק בקניית מתנה קטנה ומנגד, להשקיע באריזה יוקרתית. ישנם סוגים שונים של מארזים יוצאי דופן, איכותיים ומקוריים שיהפכו כל מתנה, גם אם היא הכי קטנה, לייחודית. ברוב המקרים, אפשר להתאים את המארזים באופן אישי, לכל סגנון בכלל, ולסגנון המועדף עליכם בפרט, תוך שימת דגש על הקו העיצובי שבחרתם ליום חתונתכם. מארזים מושקעים יכולים לשקף את הייחודיות של האירוע שלכם ולתת לו נגיעה אישית. ואם אתם מתלבטים איזה מארז להתאים למתנה שקניתם ומה ייצג אתכם בצורה הטובה ביותר, אתם יכולים תמיד לקבל עצה מחברה מתמחה ומקצועית שתעזור לכם לבחור את האריזה הנכונה שתרגש את האורחים.

PARTIX – מארזים ממותגים לחתונה

אם אתם מעוניינים להרשים את אורחים שלכם ביום החתונה, לרגש אותם עד דמעות ולשלוח אותם הבית עם מזכרת איכותית, מתנות קטנות עטופות באריזה ייחודית ומושקעת ועליה אמירה אישית, זה הפתרון עבורכם. ב PARTIX –  , אנו מעמידים לרשותכם מבחר גדול של מארזים מעוצבים, מקוריים וייחודיים לאירועים אשר יהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח, מפתיע וחד פעמי. תהליך עיצוב האריזות כולל שלושה שלבי עבודה עיקריים והם –

  • למידת הצרכים שלכם וקבלת מושג לגבי אופי האירוע העתידי.
  • גיבוש קונספט קריאטיבי ומקורי.
  • עיצוב מארז מרשים בהתאמה אישית הנושא את שמותיכם, את תאריך החתונה שלכם, את המילים האישיות שאתם רוצים לומר לאורחים שבאו לחגוג עמכם וכדומה.

יצירתיות היא הלב של כל חגיגה מוצלחת

מחפשים מתנה מקורית לאורחי החתונה? האריזות המעוצבות שלנו תעשנה את ההבדל בין מתנה סתמית למתנה יוצאת דופן, בין עיצוב פשוט לעיצוב יוקרתי, בין מתנה אקראית למתנה בהתאמה אישית. בנוסף, האריזות המעוצבות של פרטיקס, יבטאו את הייחודיות שלכם בצורה הטובה ביותר ולא פחות חשוב – הן יפתיעו, ישמחו וירגשו את האורחים, כי אין אחד שלא יאהב את התחושה שהשקיעו במתנה שלו מחשבה  או שחשבו עליו באופן אישי.

לפרטים אודות המארזים המרהיבים שלנו ולהזמנות לחצו כאן כבר עכשיו, ותצטרפו לקהל לקוחות מרוצים.

Share Button