קייטרינג לחתונה בחורף

מחפשים שירותי קייטרינג לחתונה בחורף? תוהים למה חשוב לשים לב ומה כדאי לבדוק מראש? אם כן, הנה כמה נקודות חשובות, שכדאי לכם להתייחס אליהן רגע לפני שאתם בוחרים את חברת הקייטרינג לחתונה החורפית שלכם:

  1. המלצות על חברות מתאימות – לא פשוט למצוא חברות קייטרינג לחתונה בחורף. ישנן לא מעט חברות, שמציעות את שירותיהן והבחירה ביניהן עשויה להיות לא קלה. ובכל זאת, כדי לצמצם כמה שיותר אפשרויות, מומלץ לפנות לחברים קרובים שנעזרו בשירותיהן של חברות אלו ולבקש מהם המלצות על חברות מקצועיות ומנוסות.
  2. התייחסות למיקום – כדאי ששירותי הקייטרינג שאתם בוחרים יתאימו גם למקום עצמו, היכן שנערכת החתונה. במידה ואתם עורכים אותה באולם חתונות חורף גדול ויוקרתי מאד, חשוב ששירותי הקייטרינג שבחרתם יהיו יוקרתיים גם כן. במידה ואתם מתכננים חתונה חורפית קלילה או חתונה במסעדה, חפשו שירותי קייטרינג איכותיים אבל כאלה שמשדרים במנות שלהם פשטות וגם חזרה אל הטבע.
  3. ניסיון ומקצועיות – לאוכל יש תפקיד חשוב, ולעיתים חשוב מאד, באירוע כמו חתונה. כשמחפשים חברות קייטרינג, מומלץ לפנות אך ורק לחברות בעלות ניסיון במתן שירותי קייטרינג לחתונות בחורף ובבניית תפריט איכותי ומתאים. חברות מנוסות ומקצועיות תדענה אילו מנות לשלב באירוע החורפי וגם כיצד להגיש אותן נכון ובעיקר גם בצורה אטרקטיבית.
  4. התייחסות לעונת השנה – חתונה בחורף שונה מחתונה בקיץ. עובדה זו באה לידי ביטוי גם בתפריט שייבחר ובמנות שתוגשנה לאורחים. כדאי לבדוק מראש איזה תפריט מוצע לכם על ידי חברת הקייטרינג והאם או עד כמה הוא מתאים לאירוע חורפי. מומלץ שעיקר התפריט יהיה מנות חמות, כבדות יותר ומשביעות ופחות מנות קרות. אפשר כמובן לשלב מגוון של סלטים מרעננים ותוספות שונות, אולם הדגש בחורף הוא על המנות החמות והעשירות יותר.
  5. עלות השירות – חודשי החורף אינם נחשבים לשיא עונת החתונות ולכן מרבית ספקי השירות לאירועים כאלה מציעים את שירותיהם בעלות זולה יותר. ובכל זאת, מומלץ לפנות לכמה חברות קייטרינג שונות ולבדוק מולן מהי עלות השירות ומה הוא כולל. חשוב לקבל את כל הפרטים האלה מראש ולבדוק גם האם ישנה הנחה מסוימת כדי להוזיל את העלות הסופית.
  6. כשר וצמחוני – גם אם בני הזוג עצמם אינם שומרים על כשרות, יש לקחת בחשבון שייתכן ויגיעו אל החתונה אורחים שומרי כשרות. ולכן, כדאי לבחור בשירות קייטרינג המציע מנות כשרות ובמקביל גם לבקש מנות צמחוניות וכמה מנות טבעוניות. מומלץ גם לבקש תפריט לילדים, תפריט של מנות חורפיות טעימות שמתאימות לחיך של הקטנטנים.

לסיכום

השקיעו בכך זמן ואל תמהרו לבחור חברת קייטרינג. התייעצו בבעלי ניסיון, השוו בין כמה אפשרויות שונות וחפשו באינטרנט מידע על כל אחת מהחברות שאליהן אתם פונים. כל זאת, כדי שאורחי החתונה יוכלו ליהנות מאירוע נהדר וממנות נפלאות וטעימות.

 

Share Button