קייטרינג מתוק במיוחד

אם אתם רוצים לארגן אירוע לא סטנדרטי – מן מסיבה כזאת שכל מה שיש לאכול בה זה קינוחים ועוד קצת קינוחים – אתם יכולים להזמין קייטרינג שהוא אך ורק למתוקים. הטרנד החדש הולך ותופס תאוצה, והיום הרבה מאוד אנשים שמארגנים אירועים אחר הצהריים או בשעות המאוחרות של הערב – מזמינים אך ורק את המנות המתוקות.

כמובן שאתם יכולים להזמין את המתוקים בנוסף למנות ראשונות ועיקריות, וכך לסוג אירוע שלם – לא משנה באילו שעות. אבל איך בוחרים קינוחים מתוקים ועל מה כדאי לשים דגש? כאן תמצאו את כל התשובות כדי שהאירוע שלכם יהיה הכי מתוק שיש.

בחירת קייטרינג מתוקים

בחירה של חברת קייטרינג לאירועים מתוקים במיוחד, צריכה להתבסס על שני דברים עיקריים, או אולי בעצם שלושה:

  • מקצועיות בתחום – חשוב מאוד לבחור רק חברה המתחייבת לכך שמי שמייצר בפועל את הקינוחים המתוקים יהיה אדם שמתמחה בתחום. על מנת לוודא את העניין כדאי לשאול אם אותו אדם עבר קורס אפייה מקצועי ואם יש לו תעודות שמוכיחות שהוא סיים קורס כזה בהצלחה או למשל, שהוא שוקולטייר.
  • המלצות – הדרך הטובה ביותר לבחור קייטרינג של מתוקים היא להסתמך על המלצות של אנשים שאתם מכירים. אם הייתם כבר באירוע שבו ניצב בגאווה שולחן מתוקים ואהבתם את מה שטעמתם – אין שום סיבה שלא תבחרו בכל הטוב הזה גם עבור המוזמנים שלכם.
  • זמינות – כמובן שחשוב מאוד לוודא כי החברה פנויה לספק לכם את הקינוחים המתוקים בתאריך בו אתם מתכוונים לקיים את האירוע. אחרי הכל, גם אם מדובר בחברה הטובה ביותר למנות אחרונות מדהימות, ואין מי שייצר את המנות לתאריך הרצוי לכם – זה לא בדיוק יעזור. אם אתם גמישים ויכולים להזיז את האירוע על פי הפניות של החברה – זה כמובן כבר משהו אחר…
  • מחיר – המחיר מהווה כמובן שיקול חשוב בבחירת החברה שתייצר עבורכם את הקינוחים לאירוע, אולם אם חשוב לכם שהאורחים יהיו מרוצים ושהקינוחים יהיו לא רק מעוצבים למשעי אלא גם איכותיים ובאמת טעימים, כדאי מאוד ששיקול המחיר יהיה רק שיקול אחרון. אחרי הכל, עדיף שהאורחים שלכם ייהנו וידברו טובות על האירוע, מאשר שיגיעו הביתה עם טעם לא טוב (תרתי משמע).

לסיכום – אם חשוב לכם שהמתוקים באירוע שלכם, ולא משנה אם אתם עורכים אירוע שיש בו רק מתוקים או שאתם עורכים אירוע שיש בו כמה וכמה מנות – אתם צריכים חברת קייטרינג שמתמחה בתחום המתוק. עשו כמה טלפונים לחברות שמצהירות שמתוקים הם תחום התמחות שלהן, שאלו אם מי שמכין אותם עבר קורס אפייה או קורס מקצועי אחר, ובקשו הצעת מחיר. השוו בין ההצעות שקיבלתם, ומשלוש החברות שהגיעו לגמר – בקשו להגיע לטעימות. בדרך זו יהיו בידיכם כל הפרמטרים החשובים עבור קבלת ההחלטה איזו חברת קייטרינג תהיה אמונה על הצד המתוק. הרבה בהצלחה ורק בשמחות!

Share Button