קייטרינג שמתאים לאורחים שלכם

אם אתם מתכננים אירוע, האוכל הוא כמובן חלק מאוד חשוב ממנו. אחרי הכל, אחד הדברים המרכזיים שאנשים עושים באירוע, ולא משנה אם מדובר בחתונה, בברית או באירוע עסקי – הוא לאכול. אם אתם מעוניינים שבסיום האירוע שלכם ימשיכו לדבר עליו ויגידו בעיקר דברים חיוביים – חשוב מאוד שתדאגו שיוגש בו אוכל טוב. אבל – איך בוחרים חברת קייטרינג ואיך יודעים שהוא באמת יהיה חביב על האורחים? במאמר זה תמצאו מספר טיפים חשובים.

בחירת חברת קייטרינג

כדי להגדיל את הסיכוי שאנשים באמת ייהנו באירוע שלכם וידברו עליו טובות הרבה אחרי שיסתיים, חשוב מאוד לבחור חברת קייטרינג איכותית. מכיוון שיש הרבה מאוד חברות בתחום זה, כדאי מאוד לבחור את מי שתעשה את הקייטרינג באירוע שלכם על פי הפרמטרים הבאים:

  • המלצות – כדאי מאוד לבחור בחברה אשר שמעתם עליה המלצות מאנשים שאתם מכירים ויכולים לסמוך עליהם בעיניים עצומות. אם אתם מכירים בני משפחה או חברים שחגגו אירוע לא מזמן, שאלו אותם מי עשה להם את הקייטרינג ואם הם היו מרוצים. אם כן – רשמו את שם החברה ברשימת האופציות שלכם ובדקו גם אותה. אחרי הכל, אין סיבה שאם הם היו מרוצים – לא תהיו גם אתם.
  • סוג האוכל – חשוב לבחור חברה המתמחה בהכנת מנות שמתאימות לטעם שלכם ושל האורחים שלכם. כך למשל, אם בין האורחים שלכם יש כאלה השומרים כשרות, חשוב להחליט אם אתם עושים אירוע חלבי או בשרי וחשוב לבחור חברה שמחזיקה בתעודת כשרות בתוקף. לעומת זאת, אם אתם עושים אירוע רק לאנשים שנושא הכשרות לא משמעותי עבורם, אתם בהחלט יכולים למצוא היום חברות המספקות קייטרינג לא כשר, ומציעות מנות שכל אחת מהן היא מעדן.
  • מחיר – כמובן שהמחיר הוא שיקול חשוב בבחירת חברת קייטרינג, אולם ההמלצה שלנו היא שהוא יהיה שיקול אחרון. אחרי הכל, עדיף לשלם קצת יותר ולקבל מנות איכותיות באמת, מאשר לשלם פחות ולהצטער.

התאמת הקייטרינג לאופי האירוע ולקהל המוזמנים

בנוסף לבחירת החברה שתספק את שירותי ההסעדה, חשוב מאוד לבחור מנות שיתאימו לקונספט הכללי של האירוע. כך למשל, אם אתם מתכננים אירוע ערב יוקרתי באולם אירועים מעוצב, או אירוע חברה שאליו אמורים להגיע לקוחות קיימים או פוטנציאליים, כדאי מאוד לפנות לחברה המספקת מנות גורמה איכותיות. לעומת זאת, אם אתם מתכננים מסיבת חוף לצעירים, אתם בהחלט יכולים להסתפק בחברה שמתמחה בהכנת מנות קלילות ומגניבות, ואם הקהל שלכם לא שומר מסורת – אז אולי גם לבחור קייטרינג לא כשר שיהיה הרבה פעמים מגניב וגם יותר זול.

טעימות

הדבר הכי חשוב (והכי נחמד J) שאתם יכולים לעשות כדי לדעת שאתם בוחרים נכון הוא פשוט לגשת לטעום. אחרי הכל, אם אתם אוהבים את המנות – אין שום סיבה שהאורחים שלכם לא יאהבו. למרות זאת, אם אתם בררנים באוכל, הביאו אתכם מישהו שאינו בררן וחשבו גם על טעמו של הקהל הרחב. אחרי הכל – חשוב לבחור מגוון של אוכל שיהיה טעים לכולם.

לסיכום – בחירת חברת שירותי קייטרינג צריכה להתבסס על המקצועיות של החברה, על הכשרות – אם היא חשובה, על המחיר וכמובן – על טעמן של המנות. עשו לכם רשימה של כמה חברות שעומדות בכל הקריטריונים, גשו לטעום ואז – הפעילו את שיקול המחיר. אם תנהגו כך – רוב הסיכויים שבאירוע שלכם יהיה אוכל טעים. בשמחות!

Share Button