שילוב קפה בקינוחים חלביים

קפה הוא כמו חוט שני השזור בשגרת חיי היום יום של רבים. הם מתעוררים אליו והוא מלווה אותם לאורך כל השעות ביממה שבהן הם ערים. קפה שותים ללא כל סיבה, וכל אירוע, קטן או גדול, הוא סיבה ללגימתו. קינוחים חלביים נותנים לגיטימציה מלאה לשתות קפה בחלב במשך כל האירוע.

 

קפה מהווה חלק בלתי נפרד מהקינוח באירוע אבל למעשה מתחם הקפה באירועים נגיש וזמין כל משך האירוע. שילוב קפה בקינוחים חלביים מעשיר את התפריט ומגוון אותו. יש רבים ששתיית קפה היא חלק בלתי נפרד מהארוחה שלהם. קינוחים חלביים מאפשרים אפוא ליהנות מכל סוגי הקפה ובכל שילוביו החלב בו.

עגלות קפה ניידות מהוות גם חלק בלתי נפרד מכינוסים ומוועידות שונות, מימי עיון ומכל מקום שאנשים מתכנסים בו לאירוע רשמי, חצי רשמי או חגיגי בלבד. שיחה על כוס קפה היא נינוחה, מרגיעה, ובקפה יש משהו מקרב לבבות ומאפשר לאנשים להיפתח זה לזה.

יש מי ש"מורידים" כל קינוח מתוק עם קפה ולמעשה הקפה הוא חלק טבעי מהקינוח. מאחר שכך, יש גם היצע עשיר יותר של קפה משובח ואיכותי, לרבות כל הציוד הנדרש להכנתו והמבטיח את איכותו.

בשנים האחרונות השתכללה מה שמכונה "סצינת הקפה", והדרישה לקפה איכותי שנענית בבתי קפה היא גם ציפייה אליו באירועים שונים. תמחור שירות ההסעדה באירוע הכולל גם קפה איכותי מבטיח לסועדים הנאה.

עגלת קפה לאירוע

שירות של עגלות קפה מעשיר את היצע המשקאות לא רק בקפה איכותי אלא גם במשקאות נוספים. עגלות קפה מוצעות בתכולות שונות ובגדלים שונים. כשבוחרים עגלה כזאת לאירוע יוקרתי חשוב לבחור עגלה מעוצבת, מרשימה, המעידה על ההשקעה. פרט חשוב הוא הספלים והכוסות שבהם מוצע הקפה. כוסות פלסטיק עלולות לפגום באיכות חוויית השתייה.

על מנת לפנק את האנשים, מומלץ לבחור תערובת קפה משובח (חשוב ומומלץ להתייעץ עם מקצועני הקפה בעלי הניסיון). אם אתם מזמינים עגלת קפה, וודאו כי הצוות המפעיל את מכונת הקפה הוא מקצועי ומיומן

קפה חשוב מספיק כדי לייחד מחשבה על שילובו באירוע, על טיבו ואיכותו ועל אופן ההגשה שלו. כמו כל פריט באירוע המתוכנן, שבו מושקעת מחשבה, כך גם ראוי ורצוי לתכנן את הקפה ואת אופן ההגשה שלו.

לא מדובר בפינת קפה במשרד, שבה כל אחד מכין לעצמו את הקפה  ומן הסתם לא הכול מקפידים בהכרח על ניקיון ואסתטיקה, מה שלא יכול להתקבל על הדעת כשמדובר בשירות של קפה מקצועי.

קפה הוא תחום שמתפתח כל העת. אנשים רבים נחשפים לטעמים חדשים שלו והציפיות שלהם כשהם מקבלים שירות של קפה הוא לקפה שלגימתו תהנה אותם. אירועים שיש בהם  עגלת קפה מאפשרת ליהנות לא רק מכוס קפה אחת אלא מכוסות קפה אחדות במהלך האירוע.

בשורה התחתונה: שיהיה לכם יום קפה…

Share Button